Achterlicht
Achterlichten zijn onmisbaar voor de veiligheid op de weg, vooral bij slecht zicht of in het donker. Ze zorgen ervoor dat je voertuig goed zichtbaar is voor achteropkomend verkeer. Een defect achterlicht kan leiden tot gevaarlijke situaties en boetes. Het is daarom belangrijk om versleten of kapotte achterlichten op tijd te vervangen. In ons assortiment vind je hoogwaardige achterlichten die geschikt zijn voor diverse automodellen. Zorg ervoor dat je veilig de weg op kunt en bestel vandaag nog jouw achterlicht!
Rechts, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Productiedatum tot | 12.2005 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, rood, wit
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rood |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, LED, W16W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED, W16W, PY21W |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1027091 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Buitenste deel, LED, W16W
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED, W16W, PY21W |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1027090 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, Certified Quality, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Registratietype | ECE-getest |
| Styling | Met sierlijst |
| Oppervlakte | Verchroomd |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Buitenste deel, Certified Quality, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Registratietype | ECE-getest |
| Styling | Met sierlijst |
| Oppervlakte | Verchroomd |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, rood, LED
| Hoeveelheid | Set |
| Modeljaar tot | 2016 |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | Met algemene bedrijfsvergunning |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Uitvoering | Voor voertuigen met LED-achterlichten |
| Aantal portieren | 4 |
| Niet voor facelift |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, rood, LED
| Hoeveelheid | Set |
| Modeljaar vanaf | 2016 |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | Met algemene bedrijfsvergunning |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Aantal portieren | 4 |
| Voor facelift |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, Achter, rood, LED
| Hoeveelheid | Set |
| Inbouwplaats | Achter |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | Met algemene bedrijfsvergunning |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Met lamphouder, Valeo
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Versie | Valeo |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, rood, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Achter |
| Kleur | Rood |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, rood, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Achter |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rood, LED, ECE-getest
| Modeljaar tot | 2019 |
| Kleur | Rood |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rookgrijs, LED, ECE-getest
| Modeljaar tot | 2019 |
| Kleur | Rookgrijs |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Niet voor facelift |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, ECE-getest, Rookgrijs, zwart
| Inbouwplaats | Achter |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, rood, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Achter |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, Aan beide zijden, Achter, LED
| Hoeveelheid | Set |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achter |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, Aan beide zijden, Achter, LED
| Hoeveelheid | Set |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achter |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Versie | Laser-style |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, Aan beide zijden, Achter, LED
| Hoeveelheid | Set |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achter |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Versie | Laser-Style |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Voor facelift |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Buitenste deel, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Voor facelift |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, Aan beide zijden, Achter, LED
| Hoeveelheid | Set |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achter |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Versie | Laser-Style |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, Aan beide zijden, Achter, LED
| Hoeveelheid | Set |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achter |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Versie | Laser-Style |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Modeljaar tot | 2021 |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Modeljaar tot | 2021 |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, P21W, P21/5W, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21W, P21/5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 2022 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, ECE-getest, met optisch wiseffect, rood
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Lichtschijfkleur | Rood |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, Achter, zwart
| Hoeveelheid | Set |
| Inbouwplaats | Achter |
| Modeljaar vanaf | 2015 |
| Kleur | Zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | Met algemene bedrijfsvergunning |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, Achter, Transparant
| Hoeveelheid | Set |
| Inbouwplaats | Achter |
| Modeljaar vanaf | 2015 |
| Kleur | Transparant, zwart/rood |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | Met algemene bedrijfsvergunning |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
