Achterlicht
Achterlichten zijn onmisbaar voor de veiligheid op de weg, vooral bij slecht zicht of in het donker. Ze zorgen ervoor dat je voertuig goed zichtbaar is voor achteropkomend verkeer. Een defect achterlicht kan leiden tot gevaarlijke situaties en boetes. Het is daarom belangrijk om versleten of kapotte achterlichten op tijd te vervangen. In ons assortiment vind je hoogwaardige achterlichten die geschikt zijn voor diverse automodellen. Zorg ervoor dat je veilig de weg op kunt en bestel vandaag nog jouw achterlicht!
Links, ECE-getest, Zonder lamphouder, wit
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, voor voertuigen met achterklep, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, O.E. (Original), P21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lamptype | P21W, PY21W |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met remlicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 714021930702 |
- -9%
Rechts, O.E. (Original), Met knipperlamp, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 715011133011 |
- -22%
Links, P21/5W, ECE-getest, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 2202970 |
| Versie | TIPO CO |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 2201970 |
| Versie | TIPO CO |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, WY21W, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | WY21W, LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 2205993 |
| Versie | TIPO IC |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, rood, P21W, P21/5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | P21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 551-1938L-LD-UE |
- -44%
Links, rood, W16W, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | W16W, PY21W, P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 552-1948R-UE |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Met achteruitrijlicht, voor rechtsrijdend verkeer
| Gewicht [kg] | 1,856 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Artikelnummer paar | 045412 |
- -18%
Links, Buitenste deel, LED, voor stuur links/rechts
| Gewicht [kg] | 1,6 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Artikelnummer paar | 044066 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, W5W, W21W, P21/5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | W5W, W21W, P21/5W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | CCC-getest, ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer, voor linksrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Aantal lichtfuncties | 5 |
| Artikelnummer paar | 2SK 012 338-041 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, W16W, PY21W, P21/5W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W16W, PY21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, PY21W, ECE-getest, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
| Aantal portieren | 5 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, PY21W, PR21W, voor voertuigen met stuur rechts
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, PR21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 2222440 |
| Versie | TIPO A |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, P21W, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 661-1963R-LD-UE |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Met lamphouder, rood
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -49%
Rechts, LED, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Living |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Trekking |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Living |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
