Achterlicht glas
Achterlichten zijn onmisbaar voor de veiligheid op de weg, vooral bij slecht zicht of in het donker. Ze zorgen ervoor dat je voertuig goed zichtbaar is voor achteropkomend verkeer. Een defect achterlicht kan leiden tot gevaarlijke situaties en boetes. Het is daarom belangrijk om versleten of kapotte achterlichten op tijd te vervangen. In ons assortiment vind je hoogwaardige achterlichten die geschikt zijn voor diverse automodellen. Zorg ervoor dat je veilig de weg op kunt en bestel vandaag nog jouw achterlicht!
Met achteruitrijlicht, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Registratietype | ECE-getest |
- -7%
ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Registratietype | ECE-getest |
- -11%
Met achterlicht, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lichtfunctie | Met achterlicht |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Registratietype | ECE-getest |
- -6%
ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Registratietype | ECE-getest |
- -5%
Rechts, met achterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Links, met achterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Rechts, Links, met achterlicht, Met kentekenplaatverlichting
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met kentekenplaatverlichting, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Lamptype | R10W, P21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven, voor nokkenas |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -27%
ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | ECE-getest |
Rood, rechts, Links, met achterlicht
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met achteruitrijlicht |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -14%
Links, met achterlicht, Met kentekenplaatverlichting, Met remlicht
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met kentekenplaatverlichting, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -14%
Rechts, met achterlicht, Met achteruitrijlicht, Met remlicht
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met achteruitrijlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Lamptype | R10W, P21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ADR/GGVS getest, ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -11%
Rechts, Links, met achterlicht, Met kentekenplaatverlichting
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met kentekenplaatverlichting, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Rechts, Links, met achterlicht, Met kentekenplaatverlichting
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met kentekenplaatverlichting, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -2%
Rechts, met achterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Lamptype | R10W, P21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Links, met achterlicht, Met reflector
| Aantal lichtfuncties | 5 |
| Aantal | 20 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met reflector, met mistachterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Lamptype | R10W, P21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -46%
Transparent, rechts, Links, met achterlicht
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met navigatielicht |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Rood, rechts, Links, met achterlicht
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met navigatielicht |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | ECE-getest |
- -21%
Rechts, Links, Met achteruitrijlicht, Met navigatielicht
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht, Met navigatielicht |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -16%
Links, met achterlicht, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht
| Aantal lichtfuncties | 6 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, Met kentekenplaatverlichting, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -16%
R10W, Halogeen, P21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | R10W, P21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met kentekenplaatverlichting, Met remlicht, Met knipperlamp |
- -42%
Rechts, Links, met achterlicht, Met achteruitrijlicht
| Aantal lichtfuncties | 6 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, Met kentekenplaatverlichting, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -3%
KRONE, rechts, Met schroeven
| Enkel in combinatie met | KRONE |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -58%
Rechts, Links, met achterlicht, Met reflector
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met reflector, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Rechts, Links, met achterlicht, Met reflector
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met reflector, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -1%
Rood, rechts, Links, met achterlicht
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met remlicht |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Rechts, Links, Met navigatielicht, Met knipperlamp
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht, Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -8%
Met achterlicht, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lichtfunctie | Met achterlicht |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Registratietype | ECE-getest |
- -5%
Met reflector, voor rechtsrijdend verkeer, rechts
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met reflector |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Inbouwplaats | Rechts |
Voor rechtsrijdend verkeer, Links
| Artikelnummer paar | 083477 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Inbouwplaats | Links |
Voor rechtsrijdend verkeer, rechts, Met achteruitrijlicht
| Artikelnummer paar | 083476 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht |
