Binnenspiegel
Spiegels zijn cruciaal voor je zicht en veiligheid op de weg. Elk voertuig heeft een binnenspiegel en twee buitenspiegels om te zorgen dat je altijd goed kunt zien wat er om je heen gebeurt zonder afgeleid te worden van de weg voor je. Is een van je spiegels beschadigd? Dan is het belangrijk om deze zo snel mogelijk te vervangen. Wij hebben complete buitenspiegels, maar ook losse onderdelen zoals spiegelglas en spiegelkappen. Met je kenteken of automodel vind je eenvoudig de juiste spiegel voor jouw auto. Op zoek naar een binnenspiegel? Binnenspiegels zijn universele onderdelen, dit houdt in dat ze niet op kenteken gevonden worden. Kijk goed naar de gewenste afmetingen vóórdat je je binnenspiegel besteld.
Aan passagierszijde, Manueel, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Aan passagierszijde |
| Werkwijze | Manueel |
| Welvingsradius [mm] | 220 |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Kunststofbehuizing, zwart, Onverwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Welvingsradius [mm] | 450 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Voor spiegelstangdiameter [mm] | 22, 16 |
| Buiten / binnenspiegel | Onverwarmd |
| Registratietype | ECE-getest |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Hoogte [mm] | 161 |
| Breedte [mm] | 211 |
- -20%
Aan beide zijden, Kunststofbehuizing, zwart, Te verwarmen
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Welvingsradius [mm] | 450 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Voor spiegelstangdiameter [mm] | 22, 16 |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Hoogte [mm] | 161 |
| Breedte [mm] | 211 |
- -3%
Kunststofbehuizing, zwart, voor manuele spiegelverstelling, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Welvingsradius [mm] | 450 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Voor spiegelstangdiameter [mm] | 22 |
| Buiten / binnenspiegel | Voor manuele spiegelverstelling |
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Hoogte [mm] | 195 |
| Breedte [mm] | 189 |
Aan beide zijden, Kunststofbehuizing, zwart, voor manuele spiegelverstelling
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Welvingsradius [mm] | 450 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Voor spiegelstangdiameter [mm] | 22 |
| Buiten / binnenspiegel | Voor manuele spiegelverstelling, Te verwarmen |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Hoogte [mm] | 195 |
| Breedte [mm] | 189 |
Aan beide zijden, Verstelbaar, Kunststofbehuizing, zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Welvingsradius [mm] | 300 |
| Verstelbaar | Verstelbaar |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Voor spiegelstangdiameter [mm] | 22, 18 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Buiten / binnenspiegel | Voor manuele spiegelverstelling, Te verwarmen |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Hoogte [mm] | 189 |
| Breedte [mm] | 195 |
- -5%
Aan beide zijden, Verstelbaar, Kunststofbehuizing, zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Welvingsradius [mm] | 300 |
| Verstelbaar | Verstelbaar |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Voor spiegelstangdiameter [mm] | 22, 18 |
| Buiten / binnenspiegel | Voor manuele spiegelverstelling, Te verwarmen |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Hoogte [mm] | 227 |
| Breedte [mm] | 191 |
- -4%
Aan beide zijden, Zonder glaseenheid, Kunststof, zwart
| Gewicht [kg] | 0,64 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder glaseenheid |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Voor spiegelstangdiameter [mm] | 28 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Welvingsradius [mm] | 450 |
| Diepte [mm] | 118 |
| Lengte [mm] | 200 |
| Breedte [mm] | 200 |
- -60%
Aan beide zijden, Met klemhouder, Met afdekking, Met galseenheid
| Gewicht [kg] | 0,906 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemhouder, Met afdekking, Met galseenheid |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Voor spiegelstangdiameter [mm] | 28 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Werkwijze | Manueel |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Welvingsradius [mm] | 300 |
| Diepte [mm] | 139 |
| Lengte [mm] | 200 |
| Breedte [mm] | 200 |
- -60%
Aan beide zijden, Met klemhouder, Met afdekking, Zonder glaseenheid
| Gewicht [kg] | 0,64 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemhouder, Met afdekking, Zonder glaseenheid |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Voor spiegelstangdiameter [mm] | 28 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Werkwijze | Manueel |
| Welvingsradius [mm] | 450 |
| Diepte [mm] | 118 |
| Lengte [mm] | 200 |
| Breedte [mm] | 200 |
- -60%
Voor voertuigen met stuur links, Te verwarmen
| Gewicht [kg] | 2,6 |
| Voor spiegelstangdiameter [mm] | 28 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lengte [mm] | 1219 |
| Breedte [mm] | 303 |
| Diameter [mm] | 250 |
- -60%
Kunststof, zwart
| Gewicht [kg] | 0,42 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Tot spiegelstang-Ø [mm] | 20 |
| Voor spiegelstang-Ø [mm] | 14 |
| Welvingsradius [mm] | 450 |
| Diepte [mm] | 55 |
| Lengte [mm] | 215 |
| Breedte [mm] | 165 |
- -60%
Aan beide zijden, Kunststof, zwart, Manueel
| Gewicht [kg] | 0,495 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Tot spiegelstang-Ø [mm] | 20 |
| Voor spiegelstang-Ø [mm] | 14 |
| Werkwijze | Manueel |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Welvingsradius [mm] | 450 |
| Diepte [mm] | 55 |
| Lengte [mm] | 215 |
| Breedte [mm] | 165 |
- -60%
038.134-00A, Links, Kunststof, zwart
| Voor artikelnummer | 038.134-00A |
| Gewicht [kg] | 1,25 |
| Inbouwplaats | Links |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Electrisch |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Diepte [mm] | 129 |
| Lengte [mm] | 188 |
| Breedte [mm] | 207 |
- -60%
038.166-00A, Kunststof, grijs
| Voor artikelnummer | 038.166-00A |
| Gewicht [kg] | 0,87 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| Voor spiegelstangdiameter [mm] | 22 |
| Welvingsradius [mm] | 300 |
| Diepte [mm] | 126 |
| Lengte [mm] | 202 |
| Breedte [mm] | 198 |
| Aanvullende informatie | Uitrusting met spiegels richtlijn 2007/38/EG |
- -60%
Kunststof, grijs, Manueel, Te verwarmen
| Gewicht [kg] | 0,74 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| Voor spiegelstangdiameter [mm] | 22 |
| Werkwijze | Manueel |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Welvingsradius [mm] | 300 |
| Diepte [mm] | 126 |
| Lengte [mm] | 202 |
| Breedte [mm] | 198 |
- -65%
008.364-00A, Kunststof, grijs, Te verwarmen
| Voor artikelnummer | 008.364-00A |
| Gewicht [kg] | 2 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| Voor spiegelstangdiameter [mm] | 22 |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Welvingsradius [mm] | 300 |
| Diepte [mm] | 120 |
| Lengte [mm] | 219 |
| Breedte [mm] | 170 |
- -60%
008.364-00A, Kunststof, grijs, Te verwarmen
| Voor artikelnummer | 008.364-00A |
| Gewicht [kg] | 1,11 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| Voor spiegelstangdiameter [mm] | 22 |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Welvingsradius [mm] | 300 |
| Diepte [mm] | 120 |
| Lengte [mm] | 219 |
| Breedte [mm] | 170 |
- -60%
038.097-00A, Links, Kunststof, zwart
| Voor artikelnummer | 038.097-00A |
| Gewicht [kg] | 1,36 |
| Inbouwplaats | Links |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Voor spiegelstangdiameter [mm] | 28 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Welvingsradius [mm] | 300 |
| Diepte [mm] | 130 |
| Lengte [mm] | 220 |
| Breedte [mm] | 188 |
- -60%
Kunststof, zwart, Te verwarmen
| Gewicht [kg] | 1,02 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Voor spiegelstangdiameter [mm] | 28 |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Welvingsradius [mm] | 300 |
| Diepte [mm] | 120 |
| Lengte [mm] | 219 |
| Breedte [mm] | 170 |
- -60%
Kunststof, zwart, Electrisch, Van binnen instelbaar
| Gewicht [kg] | 1,42 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Voor spiegelstangdiameter [mm] | 40 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Buiten / binnenspiegel | Van binnen instelbaar, Te verwarmen |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Welvingsradius [mm] | 300 |
| Diepte [mm] | 140 |
| Lengte [mm] | 239 |
| Breedte [mm] | 221 |
- -60%
Met houder, Kunststof, zwart, voor voertuigen met stuur links
| Gewicht [kg] | 1,6 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Werkwijze | Manueel |
| Welvingsradius [mm] | 300 |
| Lengte 1 [mm] | 431 |
| Lengte [mm] | 405 |
| Breedte [mm] | 325 |
- -60%
Kunststof, zwart, Te verwarmen
| Gewicht [kg] | 0,54 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Voor spiegelstangdiameter [mm] | 22 |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Welvingsradius [mm] | 300 |
| Diepte [mm] | 99 |
| Lengte [mm] | 199 |
| Breedte [mm] | 199 |
- -60%
Metaal, zwart
| Gewicht [kg] | 0,76 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zwart |
| Voor spiegelstangdiameter [mm] | 22, 20 |
| Welvingsradius [mm] | 400 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Lengte [mm] | 258 |
| Breedte [mm] | 152 |
- -60%
Kunststof, zwart, Manueel
| Gewicht [kg] | 0,83 |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Boringafstand [mm] | 55,5 |
| Werkwijze | Manueel |
| Welvingsradius [mm] | 300 |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Lengte [mm] | 317 |
| Breedte [mm] | 189 |
- -60%
O.E. (Original), zwart, Ruw
| Artikelnummer paar | 182211000600 |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Kleur | Zwart |
| Oppervlakte | Ruw |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Inbouwplaats | Links |
O.E. (Original), zwart, Ruw, voor voertuigen met stuur links
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Kleur | Zwart |
| Oppervlakte | Ruw |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Inbouwplaats | Rechts |
O.E. (Original), zwart, Ruw
| Artikelnummer paar | 182211000800 |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Kleur | Zwart |
| Oppervlakte | Ruw |
| Inbouwplaats | Links |
O.E. (Original), zwart, Ruw
| Artikelnummer paar | 182211000700 |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Kleur | Zwart |
| Oppervlakte | Ruw |
| Inbouwplaats | Rechts |
