Ruitenwisserschakelaar
De stuurkolomschakelaar bedient essentiële functies van jouw auto, zoals de ruitenwissers, richtingaanwijzers en verlichting. Dit maakt het eenvoudig en veilig om deze functies direct vanaf het stuur te bedienen zonder je aandacht van de weg af te halen. Een defecte stuurkolomschakelaar kan leiden tot veiligheidsrisico's, zoals niet-werkende richtingaanwijzers of koplampen. Zorg ervoor dat een kapotte schakelaar snel wordt vervangen. Bestel vandaag nog jouw stuurkolomschakelaar voor een veilige en probleemloze rijervaring!
Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie, Met wis-was functie achterruit
| Aantal contacten | 10 |
| Combi-schakelfunctie | Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie, Met wis-was functie achterruit |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
OE, voor voertuigen zonder automatisch grootlicht, voor voertuigen zonder regensensor, voor voertuigen zonder boordcomputer
| Versie | OE |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder automatisch grootlicht, voor voertuigen zonder regensensor, voor voertuigen zonder boordcomputer, voor voertuigen zonder achterruitwisser |
| Aantal contacten | 13 |
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
RAD98A, RAD49A, voor voertuigen met achterruitwisser, Met radiocontrolle functie
| Versie | RAD98A, RAD49A |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterruitwisser |
| Combi-schakelfunctie | Met radiocontrolle functie, Met wis-was functie achterruit |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Zwart, voor voertuigen met achterruitwisser, Met wis-was functie achterruit, Met ruitenwisserintervalfunctie
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterruitwisser |
| Aantal contacten | 8 |
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie achterruit, Met ruitenwisserintervalfunctie |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Voor voertuigen met achterruitwisser, Met radiocontrolle functie, Met wis-was functie achterruit
| Voor OE nummer | 8201577539 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterruitwisser |
| Combi-schakelfunctie | Met radiocontrolle functie, Met wis-was functie achterruit |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
Voor voertuigen zonder achterruitwisser, Met radiocontrolle functie, Met wis-was functie
| Voor OE nummer | 8201577535 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder achterruitwisser |
| Combi-schakelfunctie | Met radiocontrolle functie, Met wis-was functie |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
Zwart, voor voertuigen zonder regensensor, Met achterruitverwarmingsfunctie, Met wis-was functie achterruit
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder regensensor |
| Combi-schakelfunctie | Met achterruitverwarmingsfunctie, Met wis-was functie achterruit |
9B9, 5C5 953 513 G 9B9, zwart, Met MFA
| Kleurcode | 9B9 |
| Voor OE nummer | 5C5 953 513 G 9B9 |
| Kleur | Zwart |
| Combi-schakelfunctie | Met MFA, Met knipperfunctie, Met wis-was functie, Met cruise control |
- -34%
9B9, 5C5 953 513 F 9B9, zwart, Zonder MFA
| Kleurcode | 9B9 |
| Voor OE nummer | 5C5 953 513 F 9B9 |
| Kleur | Zwart |
| Combi-schakelfunctie | Zonder MFA, Met cruise control, Met knipperfunctie, Met wis-was functie |
- -36%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 182 |
| Voor OE nummer | 22860373 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -65%
BSG 60-855-004
| Gewicht [kg] | 1 |
| Componentennummer | BSG 60-855-004 |
Kunststof, zwart, Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie achterruit
| Gewicht [kg] | 0 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Combi-schakelfunctie | Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie achterruit |
| Componentennummer | BSG 65-855-003 |
Kunststof, zwart, Met wis-was functie achterruit, Met wis-was functie
| Gewicht [kg] | 0 |
| Materiaal | Kunststof |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie achterruit |
| Componentennummer | BSG 90-855-008 |
| Aantal aansluitingen | 8 |
Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie achterruit, Met wis-was functie, BSG 90-855-011
| Gewicht [kg] | 0 |
| Combi-schakelfunctie | Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie achterruit |
| Componentennummer | BSG 90-855-011 |
Zwart, Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie, Met wis-was functie achterruit
| Kleur | Zwart |
| Combi-schakelfunctie | Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie, Met wis-was functie achterruit |
| Aantal aansluitingen | 8 |
- -65%
9x2,8mm, Met achterruitwisfunctie, Met wis-was functie achterruit, Met wis-was functie
| Aansluittechniek | 9x2,8mm |
| Combi-schakelfunctie | Met achterruitwisfunctie, Met wis-was functie achterruit, Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wisfunctie |
- -65%
8 x 4,8 mm, Zonder wis-was functie achterruit, Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie
| Aansluittechniek | 8 x 4,8 mm |
| Combi-schakelfunctie | Zonder wis-was functie achterruit, Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie, Met wisfunctie |
- -65%
AM, voor voertuigen met achterruitwisser, Met wis-was functie achterruit, Met ruitenwisserintervalfunctie
| Versie | AM |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterruitwisser |
| Aantal contacten | 10 |
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie achterruit, Met ruitenwisserintervalfunctie |
