Ruitenwisserschakelaar
De stuurkolomschakelaar bedient essentiële functies van jouw auto, zoals de ruitenwissers, richtingaanwijzers en verlichting. Dit maakt het eenvoudig en veilig om deze functies direct vanaf het stuur te bedienen zonder je aandacht van de weg af te halen. Een defecte stuurkolomschakelaar kan leiden tot veiligheidsrisico's, zoals niet-werkende richtingaanwijzers of koplampen. Zorg ervoor dat een kapotte schakelaar snel wordt vervangen. Bestel vandaag nog jouw stuurkolomschakelaar voor een veilige en probleemloze rijervaring!
Zwart, voor voertuigen met achterruitwisser, voor voertuigen met regelbare ruitenwisserinterval, Met wis-was functie achterruit
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterruitwisser, voor voertuigen met regelbare ruitenwisserinterval |
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie achterruit, Met knipperfunctie, Met lichtschakelfunctie |
Zwart, voor voertuigen zonder achterruitwisser, Met lichtschakelfunctie, Met knipperfunctie
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder achterruitwisser |
| Combi-schakelfunctie | Met lichtschakelfunctie, Met knipperfunctie, Met wis-was functie |
Met wis-was functie achterruit, Met knipperfunctie, Met lichtschakelfunctie, met waarschuwknippersysteem
| Hoogte [mm] | 135 |
| Breedte [mm] | 360 |
| Lengte [mm] | 75 |
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie achterruit, Met knipperfunctie, Met lichtschakelfunctie, met waarschuwknippersysteem, Met ruitenwisserintervalfunctie |
| Aantal aansluitingen | 21 |
Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie, Met lichtschakelfunctie, Met knipperfunctie
| Combi-schakelfunctie | Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie, Met lichtschakelfunctie, Met knipperfunctie, met waarschuwknippersysteem |
| Aantal aansluitingen | 20 |
Met lichtschakelfunctie, Met knipperfunctie
| Combi-schakelfunctie | Met lichtschakelfunctie, Met knipperfunctie |
| Aantal aansluitingen | 10 |
Met wis-was functie achterruit
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie achterruit |
| Aantal aansluitingen | 10 |
Voor voertuigen zonder regelbare ruitenwisserinterval, Met wisfunctie
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder regelbare ruitenwisserinterval |
| Combi-schakelfunctie | Met wisfunctie |
| Aantal aansluitingen | 10 |
Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wisfunctie, Met wis-was functie
| Combi-schakelfunctie | Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wisfunctie, Met wis-was functie, Met achterruitwisfunctie, Met wis-was functie achterruit |
| Aantal aansluitingen | 12 |
Kunststof, zwart, Met wis-was functie, Met ruitenwisserintervalfunctie
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 10 |
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie, Met ruitenwisserintervalfunctie |
- -24%
Voor voertuigen met regelbare ruitenwisserinterval, Met wis-was functie, Met ruitenwisserintervalfunctie
| Uitvoering | Voor voertuigen met regelbare ruitenwisserinterval |
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie, Met ruitenwisserintervalfunctie |
| Aantal aansluitingen | 10 |
Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie achterruit, Met wis-was functie
| Aantal contacten | 10 |
| Combi-schakelfunctie | Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie achterruit |
1 357 437, Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie achterruit, Met wis-was functie
| Voor OE nummer | 1 357 437 |
| Aantal contacten | 10 |
| Combi-schakelfunctie | Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie achterruit |
- -24%
Zwart, Met wis-was functie, Met ruitenwisserintervalfunctie
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 11 |
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie, Met ruitenwisserintervalfunctie |
Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie achterruit, Met wis-was functie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie achterruit |
Zwart, Met ruitenwisserintervalfunctie, Met knipperfunctie, met waarschuwknippersysteem
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 22 |
| Combi-schakelfunctie | Met ruitenwisserintervalfunctie, Met knipperfunctie, met waarschuwknippersysteem, Met parkeerlichtfunctie, Met lichtschakelfunctie, Met grootlicht functie, Met wis-was functie achterruit |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -61%
Zwart, Met wis-was functie, Met wis-was functie achterruit
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie, Met wis-was functie achterruit |
- -73%
8 x 2,8 mm, Met wis-was functie achterruit, Met wisfunctie, Met wis-was functie
| Aansluittechniek | 8 x 2,8 mm |
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie achterruit, Met wisfunctie, Met achterruitwisfunctie |
- -73%
4 x 4,8 mm, 10 x 2,8 mm, Met wis-was functie achterruit, Met achterruitwisfunctie
| Aansluittechniek | 4 x 4,8 mm, 10 x 2,8 mm |
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie achterruit, Met achterruitwisfunctie, Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wisfunctie |
- -73%
Met achterruitwisfunctie, Met wis-was functie achterruit, Met wis-was functie, Met wisfunctie
- -83%
10 x 2,8 mm, voor voertuigen met boordcomputer, Met wisfunctie, Met wis-was functie
| Aansluittechniek | 10 x 2,8 mm |
| Uitvoering | Voor voertuigen met boordcomputer |
| Combi-schakelfunctie | Met wisfunctie, Met wis-was functie, Met achterruitwisfunctie, Met MFA, Met wis-was functie achterruit, Met ruitenwisserintervalfunctie |
- -72%
4 x 4,8 mm, 10 x 2,8 mm, Met wisfunctie, Met wis-was functie
| Aansluittechniek | 4 x 4,8 mm, 10 x 2,8 mm |
| Combi-schakelfunctie | Met wisfunctie, Met wis-was functie, Met MFA, Met ruitenwisserintervalfunctie |
- -73%
9 x 4,8 mm, Geclipst, Met wis-was functie, Met wisfunctie
| Aansluittechniek | 9 x 4,8 mm |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie, Met wisfunctie, Met wis-was functie achterruit, Met ruitenwisserintervalfunctie, Met achterruitwisfunctie |
- -69%
Zwart, Met wis-was functie
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Kleur | Zwart |
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie |
Voor voertuigen zonder boordcomputer, Met wis-was functie
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder boordcomputer |
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie |
Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie, Met lichtschakelfunctie
Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie, Met knipperfunctie, voor voertuigen met stuur links
| Combi-schakelfunctie | Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie, Met knipperfunctie |
| Aantal aansluitingen | 12 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie |
| Aantal aansluitingen | 8 |
Met knipperfunctie, Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie, voor voertuigen met stuur links
| Combi-schakelfunctie | Met knipperfunctie, Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie |
| Aantal aansluitingen | 6 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Zwart, Met grootlicht functie, Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie
| Kleur | Zwart |
| Combi-schakelfunctie | Met grootlicht functie, Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie |
| Aantal aansluitingen | 6 |
Zonder boardcomputer functie, Met wis-was functie achterruit, Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie
| Combi-schakelfunctie | Zonder boardcomputer functie, Met wis-was functie achterruit, Met ruitenwisserintervalfunctie |
| Aantal aansluitingen | 5 |
1H0 953 519 01C, Met wis-was functie achterruit, Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie
| Voor OE nummer | 1H0 953 519 01C |
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie achterruit, Met ruitenwisserintervalfunctie, Zonder boardcomputer functie |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
