Ruitenwisserschakelaar
De stuurkolomschakelaar bedient essentiële functies van jouw auto, zoals de ruitenwissers, richtingaanwijzers en verlichting. Dit maakt het eenvoudig en veilig om deze functies direct vanaf het stuur te bedienen zonder je aandacht van de weg af te halen. Een defecte stuurkolomschakelaar kan leiden tot veiligheidsrisico's, zoals niet-werkende richtingaanwijzers of koplampen. Zorg ervoor dat een kapotte schakelaar snel wordt vervangen. Bestel vandaag nog jouw stuurkolomschakelaar voor een veilige en probleemloze rijervaring!
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), zwart, Met wis-was functie achterruit, Met ruitenwisserintervalfunctie
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Kleur | Zwart |
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie achterruit, Met ruitenwisserintervalfunctie |
| Aantal aansluitingen | 8 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ronde stekker, Kantelactivering, Met wis-was functie, Met ruitenwisserintervalfunctie
| Gewicht [kg] | 0,34 |
| Type stekker | Ronde stekker |
| Besturingstype | Kantelactivering |
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie, Met ruitenwisserintervalfunctie |
| Aantal aansluitingen | 9 |
- -60%
Ronde kabelschoen, Kantelactivering, Met wis-was functie, Met ruitenwisserintervalfunctie
| Gewicht [kg] | 0,4 |
| Type stekker | Ronde kabelschoen |
| Besturingstype | Kantelactivering |
| Kabellengte [mm] | 430 |
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie, Met ruitenwisserintervalfunctie |
| Aantal aansluitingen | 7 |
- -60%
Zwart, Met wis-was functie, Met wis-was functie achterruit
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie, Met wis-was functie achterruit |
- -73%
8 x 2,8 mm, Met wis-was functie achterruit, Met wisfunctie, Met wis-was functie
| Aansluittechniek | 8 x 2,8 mm |
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie achterruit, Met wisfunctie, Met achterruitwisfunctie |
- -73%
4 x 4,8 mm, 10 x 2,8 mm, Met wis-was functie achterruit, Met achterruitwisfunctie
| Aansluittechniek | 4 x 4,8 mm, 10 x 2,8 mm |
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie achterruit, Met achterruitwisfunctie, Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wisfunctie |
- -73%
Met achterruitwisfunctie, Met wis-was functie achterruit, Met wis-was functie, Met wisfunctie
- -83%
10 x 2,8 mm, voor voertuigen met boordcomputer, Met wisfunctie, Met wis-was functie
| Aansluittechniek | 10 x 2,8 mm |
| Uitvoering | Voor voertuigen met boordcomputer |
| Combi-schakelfunctie | Met wisfunctie, Met wis-was functie, Met achterruitwisfunctie, Met MFA, Met wis-was functie achterruit, Met ruitenwisserintervalfunctie |
- -72%
4 x 4,8 mm, 10 x 2,8 mm, Met wisfunctie, Met wis-was functie
| Aansluittechniek | 4 x 4,8 mm, 10 x 2,8 mm |
| Combi-schakelfunctie | Met wisfunctie, Met wis-was functie, Met MFA, Met ruitenwisserintervalfunctie |
- -73%
9 x 4,8 mm, Geclipst, Met wis-was functie, Met wisfunctie
| Aansluittechniek | 9 x 4,8 mm |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie, Met wisfunctie, Met wis-was functie achterruit, Met ruitenwisserintervalfunctie, Met achterruitwisfunctie |
- -69%
Zwart, Met wis-was functie
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Kleur | Zwart |
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie |
Voor voertuigen zonder boordcomputer, Met wis-was functie
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder boordcomputer |
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie |
Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie, Met lichtschakelfunctie
Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie, Met knipperfunctie, voor voertuigen met stuur links
| Combi-schakelfunctie | Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie, Met knipperfunctie |
| Aantal aansluitingen | 12 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie |
| Aantal aansluitingen | 8 |
Met knipperfunctie, Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie, voor voertuigen met stuur links
| Combi-schakelfunctie | Met knipperfunctie, Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie |
| Aantal aansluitingen | 6 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Zwart, Met grootlicht functie, Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie
| Kleur | Zwart |
| Combi-schakelfunctie | Met grootlicht functie, Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie |
| Aantal aansluitingen | 6 |
Zonder boardcomputer functie, Met wis-was functie achterruit, Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie
| Combi-schakelfunctie | Zonder boardcomputer functie, Met wis-was functie achterruit, Met ruitenwisserintervalfunctie |
| Aantal aansluitingen | 5 |
1H0 953 519 01C, Met wis-was functie achterruit, Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie
| Voor OE nummer | 1H0 953 519 01C |
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie achterruit, Met ruitenwisserintervalfunctie, Zonder boardcomputer functie |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Zonder boardcomputer functie, Met wis-was functie achterruit, Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie
Zonder boardcomputer functie, Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie
| Combi-schakelfunctie | Zonder boardcomputer functie, Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie |
| Aantal aansluitingen | 10 |
Met wis-was functie achterruit, Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie achterruit, Met ruitenwisserintervalfunctie |
| Aantal aansluitingen | 10 |
Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie, Met boardcomputer functie
Voor voertuigen met boordcomputer, Met wis-was functie
| Uitvoering | Voor voertuigen met boordcomputer |
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie |
| Aantal aansluitingen | 13 |
Met wis-was functie, Zonder wis-was functie achterruit
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie, Zonder wis-was functie achterruit |
| Aantal aansluitingen | 5 |
Voor voertuigen zonder boordcomputer, Zonder boardcomputer functie, Met wis-was functie achterruit, Met ruitenwisserintervalfunctie
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder boordcomputer |
| Combi-schakelfunctie | Zonder boardcomputer functie, Met wis-was functie achterruit, Met ruitenwisserintervalfunctie |
| Aantal aansluitingen | 9 |
Voor voertuigen met boordcomputer, voor voertuigen met regelbare ruitenwisserinterval, Met wis-was functie
| Uitvoering | Voor voertuigen met boordcomputer, voor voertuigen met regelbare ruitenwisserinterval |
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie |
Zwart, Met boardcomputer functie, Met wis-was functie achterruit, Met ruitenwisserintervalfunctie
| Kleur | Zwart |
| Combi-schakelfunctie | Met boardcomputer functie, Met wis-was functie achterruit, Met ruitenwisserintervalfunctie |
| Aantal aansluitingen | 12 |
Met wis-was functie achterruit, Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie achterruit, Met ruitenwisserintervalfunctie |
| Aantal aansluitingen | 10 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
IAM, voor voertuigen met boordcomputer, Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie
| Versie | IAM |
| Uitvoering | Voor voertuigen met boordcomputer |
| Combi-schakelfunctie | Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie |
