Ruitenwisserarm en mechanisme
Het ruitenwisserarm mechanisme zorgt voor de beweging van de ruitenwissers, zodat deze soepel over de voor- en achterruiten glijden om vuil, water en sneeuw te verwijderen. Dit mechanisme bestaat uit verschillende onderdelen, zoals de ruitenwisserarmen, stangen en verbindingen, die de kracht van de ruitenwissermotor overbrengen op de wissers. Een defect of versleten mechanisme kan leiden tot vastzittende of niet goed werkende ruitenwissers, wat het zicht en de veiligheid beïnvloedt. Ontdek ons assortiment ruitenwisserarm mechanismen voor diverse voertuigmodellen.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 1363338080 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, 288009U10B
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 288009U10B |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, 28800JD900
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 28800JD900 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, 5J1955023C
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 5J1955023C |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, 4B1955603A
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 4B1955603A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, 4F1955023K
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 4F1955023K |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, 1T0955602A
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 1T0955602A |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, 1T0955601A
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 1T0955601A |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 085570719010 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 462350035 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 013262434 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 95971326 |
Voor, 981201G000
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 981201G000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, 981202S000
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 981202S000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, 981203W000
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 981203W000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 462350049 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 462350050 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 064351741010 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 462350053 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor, 5Z0955603B, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 5Z0955603B |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, 1P0955601A, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links voor |
| Voor OE nummer | 1P0955601A |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, 1P0955602A, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Voor OE nummer | 1P0955602A |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, 1Z1955601, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 1Z1955601 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, 8H1955603A, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 8H1955603A |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 22116561 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 064011002010 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 462350082 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links
| Voor OE nummer | 13111211 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links
| Voor OE nummer | 085423084010 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
