Gasveer, kofferruimte
Gasveren zorgen voor een soepele en gecontroleerde beweging van onderdelen zoals kofferkleppen, motorkappen en stoelen in je auto. Ze maken het openen en sluiten eenvoudig en voorkomen plotselinge bewegingen. Versleten gasveren kunnen leiden tot ongemak en zelfs gevaarlijke situaties. Vervang ze tijdig om de functionaliteit en veiligheid van je auto te behouden. Kies uit ons assortiment gasveren, geschikt voor verschillende automodellen, en geniet van een betrouwbare en comfortabele werking.
- -53%
- -57%
| Lengte [mm] | 573 |
| Slag [mm] | 230 |
| Uitwerpkracht [N] | 330 |
| Behuizing diameter [mm] | 19 |
- -65%
| Lengte [mm] | 561 |
| Slag [mm] | 215 |
| Uitwerpkracht [N] | 445 |
| Behuizing diameter [mm] | 19 |
- -65%
- -56%
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 16,5 |
| Behuizinglengte [mm] | 246,5 |
| Lengte [mm] | 448 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 166 |
| Uitwerpkracht [N] | 555 |
| Behuizing diameter [mm] | 19 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -34%
Zwart, Zonder spoiler, Aan beide zijden
| Min. lengte [mm] | 278 |
| Kleur | Zwart |
| Styling | Zonder spoiler |
| Lengte [mm] | 440 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 149,5 |
| Uitwerpkracht [N] | 420 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -65%
Zwart, Zonder spoiler, Aan beide zijden
| Kleur | Zwart |
| Styling | Zonder spoiler |
| Lengte [mm] | 643 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 204 |
| Uitwerpkracht [N] | 475 |
- -65%
BSG 70-980-005
| Gewicht [kg] | 0 |
| Lengte [mm] | 455 |
| Slag [mm] | 181 |
| Uitwerpkracht [N] | 410 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Componentennummer | BSG 70-980-005 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
Aluminium, Aan beide zijden, BSG 90-980-014
| Gewicht [kg] | 0 |
| Kleur | Aluminium |
| Lengte [mm] | 279 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 95 |
| Uitwerpkracht [N] | 520 |
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
| Componentennummer | BSG 90-980-014 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
Aan beide zijden, BSG 90-980-029
| Gewicht [kg] | 0 |
| Lengte [mm] | 440 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 170 |
| Uitwerpkracht [N] | 600 |
| Behuizing diameter [mm] | 19 |
| Componentennummer | BSG 90-980-029 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
| Lengte [mm] | 440 |
| Slag [mm] | 160 |
| Uitwerpkracht [N] | 460 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -48%
Met stopfunctie
| Lengte [mm] | 381 |
| Slag [mm] | 131 |
| Uitwerpkracht [N] | 745 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stopfunctie |
| Aanvullende informatie | // HYDRO-LIFT® |
- -45%
| Lengte [mm] | 479 |
| Slag [mm] | 179 |
| Uitwerpkracht [N] | 340 |
| Behuizing diameter [mm] | 19 |
- -65%
| Lengte [mm] | 548 |
| Slag [mm] | 193 |
| Uitwerpkracht [N] | 520 |
| Behuizing diameter [mm] | 19 |
- -62%
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 18 |
| Behuizinglengte [mm] | 291,5 |
| Lengte [mm] | 530 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 218 |
| Uitwerpkracht [N] | 425 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -68%
| Lengte 450mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 180mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 300N |
- -42%
| Lengte 502mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 200mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 400N |
- -38%
| Lengte 509mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 207mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 420N |
- -37%
| Lengte 600mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 255mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 180N |
- -37%
| Lengte 600mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 255mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 200N |
- -33%
| Lengte 600mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 255mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 360N |
- -36%
| Lengte 600mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 245mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 410N |
- -11%
| Lengte 595mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 235mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 280N |
- -17%
| Lengte 584mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 234mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 280N |
- -38%
| Lengte 549mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 229.5mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 350N |
- -39%
| Lengte 362mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 190N |
- -38%
| Lengte 256mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 86mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 280N |
- -25%
| Lengte 700mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 251mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 200N |
- -35%
| Lengte 696mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 278mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 220N |
- -44%
