• Laagste prijs
  • Meer dan 300.000 onderdelen
  • Ook voor technische onderdelen 
  • Ook voor technisch support
LÖBRO Asmanchetten set (306349)

€ 16,34

€ 10,98

NL

LÖBRO Asmanchetten set (306349)

32%
Korting
  • Artikelnummer: 306349
  • Binnendiameter1 [mm]: 23 | Binnendiameter 2 [mm]: 83 | Hoogte [mm]: 99,00 | Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Met moer | Schroefdraadmaat: M24x1,5 | Materiaal vouwbalg: NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
  • Alle specificaties >
  • Vervangt: 300336, 300421, 303102, 304011

€ 16,34

€ 10,98

Inclusief BTW

Aantal:
Vraag levertijd op

  1. Laagste prijs
  2. Niet goed, geld terug
  3. Meer dan 300.000 onderdelen
  4. Ook voor technische onderdelen
  5. Gratis levering vanaf €70,-

Meer informatie

Specificaties

Binnendiameter1 [mm] 23
Binnendiameter 2 [mm] 83
Hoogte [mm] 99,00
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Met moer
Schroefdraadmaat M24x1,5
Materiaal vouwbalg NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)

Vervangt

  • 300336
  • 300421
  • 303102
  • 304011
Geen voertuigen gevonden
Merk OE nummer
ALFA ROMEO 60507869
ALFA ROMEO 60562336
ALFA ROMEO 60801797
ALFA ROMEO 60805116
ALFA ROMEO 60808619
ALFA ROMEO 82483504
CITROËN 329301
FIAT 82462961
FIAT 82483504
FIAT 9566934088
LANCIA 82350924
LANCIA 82403486
LANCIA 82443750
LANCIA 82462961
PEUGEOT 329301

Laatst bekeken producten

LÖBRO Asmanchetten set (306349)

€ 10,98

Bekijken

Hulp nodig? Neem contact op, download de handleiding

Kom je er niet helemaal uit? Neem dan contact op, download de handleiding

  • 030 7 60 40 20
  • info@123autoparts.nl

 

10% KORTINGSBON VOOR JE EERSTE BESTELLING

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang een kortingscode van 10% korting op je eerste bestelling. Daarnaast blijf je op de hoogte van onze acties en exclusieve kortingen.
 

 

123autoparts info@123autoparts.nl 123Autoparts
NL Waardenburg Gelderland 4181 CC Holweistraat 4
030 7 60 40 20

Klanten geven ons een 9 uit 10
(5977 reviews)

© 2022

123autoparts.nl ® Alle rechten voorbehouden

naar boven
ACCEPTEREN

Door de site te blijven gebruiken ga je akkoord met het gebruik van cookies. Meer informatie