• Laagste prijs
  • Meer dan 300.000 onderdelen
  • Ook voor technische onderdelen 
  • Ook voor technisch support
BOSCH Accu / Batterij S3 (0 092 S30 070)

€ 149,44

€ 98,33

NL

BOSCH Accu / Batterij S3 (0 092 S30 070)

34%
Korting
  • Artikelnummer: 0 092 S30 070
  • Spanning (Volt): 12 | Batterij (vermogen Ah): 70 | Koudstartstroom EN (A): 640 | Lengte (mm): 278 | Breedte (mm): 175 | Hoogte (mm): 175 | Poolvolgorde: 0 | Houderuitvoering: B13 | Pooluitvoering: 1
  • Alle specificaties >
  • Handelsnummers: S3 007, 12V 70Ah 640A, 570 144 064

€ 149,44

€ 98,33

Inclusief BTW

Aantal:

  1. Laagste prijs
  2. Niet goed, geld terug
  3. Meer dan 300.000 onderdelen
  4. Ook voor technische onderdelen
  5. Gratis levering vanaf €70,-

Meer informatie

Specificaties

Spanning (Volt) 12
Batterij (vermogen Ah) 70
Koudstartstroom EN (A) 640
Lengte (mm) 278
Breedte (mm) 175
Hoogte (mm) 175
Poolvolgorde 0
Houderuitvoering B13
Pooluitvoering 1
Geen voertuigen gevonden
Merk OE nummer
AUDI 191 915 105 AC
FIAT 71751136
FORD AV2T10655CA
FORD ME8U2J10655CA
FORD YS7J 10655 D4A
FORD YU2J 10655 F4A
FORD 1U2J 10655 D4A
FORD 1347732
FORD 1347737
FORD 3U2J1 0655 DA
FORD 3U2J1 0655 HA
FORD 6G9N 10655 NA
FORD 8G9J10655NB
FORD 8G9N10655NA
FORD 8G9N10655NB
FORD 98AB 10655 CA
FORD 98AX 10655 C4A
NISSAN 2441000QAZ
OPEL 1201264
OPEL 12772115FU
OPEL 13165239
OPEL 13390017GG
OPEL 13390022GM
OPEL 13390023GN
OPEL 19002974
OPEL 19023518
OPEL 24446351
OPEL 24446352
OPEL 24447232
OPEL 24447233
OPEL 6201250
OPEL 6201252
OPEL 6201271
OPEL 6201272
OPEL 91158371
OPEL 91158375
OPEL 9201469
OPEL 9201871
OPEL 9201872
OPEL 93189923
OPEL 95507662
OPEL 95519151
OPEL 95519698
OPEL 95527531
PORSCHE 999 611 050 00
RENAULT 77 00 414 033
RENAULT 77 00 431 761
RENAULT 77 01 376 973
RENAULT 77 11 222 787
RENAULT 86 71 016 932
SEAT 1L0 915 105 B
SUZUKI 33610 83E71 000
SUZUKI 33610-83E4
SUZUKI 33610-83E71
TOYOTA 28800YZZHS
TOYOTA 28800-YZZID
TOYOTA 28800-YZZIE
VAUXHALL 9201872
VAUXHALL 93189923
VAUXHALL 95519151
VOLVO 30659794
VW 191 915 105 AC
CHEVROLET 12772115FU
CHEVROLET 13 165 239
CHEVROLET 13390017GG
CHEVROLET 13390022GM
CHEVROLET 13390023GN
CHEVROLET 19 002 974
CHEVROLET 24 447 232
CHEVROLET 93 189 923
CHEVROLET 95 507 662
CHEVROLET 95 519 151
CHEVROLET 95 519 698
HOLDEN 9201872
BENTLEY 3Z0915107

Laatst bekeken producten

BOSCH Accu / Batterij S3 (0 092 S30 070)

€ 98,33

Bekijken

Hulp nodig? Neem contact op, download de handleiding, of laat jouw onderdeel monteren!

Kom je er niet helemaal uit? Neem dan contact op, download de handleiding, of laat het onderdeel monteren

  • 030 7 60 40 20
  • info@123autoparts.nl

Laat jouw onderdeel monteren. Vraag vrijblijvend een offerte aan en wij nemen zo snel mogelijk contact op.

Vraag een offerte aan

 

10% KORTINGSBON VOOR JE EERSTE BESTELLING

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang een kortingscode van 10% korting op je eerste bestelling. Daarnaast blijf je op de hoogte van onze acties en exclusieve kortingen.
 

 

123autoparts info@123autoparts.nl 123Autoparts
NL Waardenburg Gelderland 4181 CC Holweistraat 4
030 7 60 40 20

Klanten geven ons een 9 uit 10
(5047 reviews)

© 2021

123autoparts.nl ® Alle rechten voorbehouden

naar boven
ACCEPTEREN

Door de site te blijven gebruiken ga je akkoord met het gebruik van cookies. Meer informatie