• Laagste prijs
  • Meer dan 300.000 onderdelen
  • Ook voor technische onderdelen 
  • Ook voor technisch support

Let op: Als gevolg van het Coronavirus is het momenteel drukker dan normaal op onze klantenservice en bij onze bezorgdiensten.
Hierdoor kan je pakketje later aankomen dan verwacht.

Excuses voor het ongemak.

 

VALEO Bobine (245025)

€ 70,40

€ 45,87

Je geselecteerde auto

NL

VALEO Bobine (245025)

34%
Korting
  • Artikelnummer: 245025
  • Motorcode: 21120-10 | Spoel-ontsteking: Transistorontsteking | Aantal polen: 2 | Ontstekingspoel: Aansluituitvoering conform DIN | Gewicht (kg): 0,75
  • Alle specificaties >
  • Vervangt: 245120

€ 70,40

€ 45,87

Aantal:

  1. Laagste prijs
  2. Niet goed, geld terug
  3. Meer dan 300.000 onderdelen
  4. Ook voor technische onderdelen

Meer informatie

Specificaties

Motorcode 21120-10
Spoel-ontsteking Transistorontsteking
Aantal polen 2
Ontstekingspoel Aansluituitvoering conform DIN
Gewicht (kg) 0,75

Vervangt

Geen voertuigen gevonden
Merk OE nummer
ALFA ROMEO 0060534211
ALFA ROMEO 0060537610
ALFA ROMEO 19500.65079.00
ALFA ROMEO 195006507900
ALFA ROMEO 60513069
ALFA ROMEO 60534211
ALFA ROMEO 60537610
ALFA ROMEO 60568851
ALFA ROMEO 60576437
ALFA ROMEO 60590027
ALFA ROMEO 60590029
CITROËN 5970-35
CITROËN 597035
CITROËN 91535633
DAIMLER DBC1140
FIAT 60513069
FIAT 91535633
FIAT 9751739080
JAGUAR C30120
JAGUAR DAC3001
JAGUAR DAC3795
JAGUAR DBC1140
LADA 2108-3705010
LADA 21083705010
LEYLAND ADU6717EVA
LEYLAND GCL143
MERCEDES-BENZ 0001584003
MERCEDES-BENZ 1584003
PEUGEOT 5970-34
PEUGEOT 5970-35
PEUGEOT 597034
PEUGEOT 597035
ROVER ADU6717EVA
ROVER GCL137
ROVER GCL138
ROVER GCL139
ROVER GCL141
ROVER GCL143
ROVER GCL170
SAAB 8573834
TALBOT 5970-34
TALBOT 5970-35
TALBOT 597034
TALBOT 597035
VOLVO 1317810.8
VOLVO 13178108
HYUNDAI 27310-21020
HYUNDAI 2731021020
MORGAN ADU6717EVA
MORGAN GCL141
MORGAN RTC5628
LAND ROVER PRC6574
LAND ROVER RTC5628

Laatst bekeken producten

VALEO Bobine (245025)

€ 45,87

Bekijken

Hulp nodig? Neem contact op, download de handleiding, of laat jouw onderdeel monteren!

Kom je er niet helemaal uit? Neem dan contact op, download de handleiding, of laat het onderdeel monteren

  • 030 7 60 40 20
  • info@123autoparts.nl

Laat jouw onderdeel monteren. Vraag vrijblijvend een offerte aan en wij nemen zo snel mogelijk contact op.

Vraag een offerte aan

Ook interessant

BOSCH Bobine (0 221 122 334)

€ 79,19

Bekijken

BREMI Bobine (20387)

€ 122,28

Bekijken

BREMI Bobine (20466)

€ 34,00

Bekijken

 

10% KORTINGSBON VOOR JE EERSTE BESTELLING

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang een kortingscode van 10% korting op je eerste bestelling. Daarnaast blijf je op de hoogte van onze acties en exclusieve kortingen.
 

 

123autoparts info@123autoparts.nl 123Autoparts
NL Waardenburg Gelderland 4181 CC Holweistraat 4
030 7 60 40 20

Klanten geven ons een 9 uit 10
(4635 reviews)

© 2020

123autoparts.nl ® Alle rechten voorbehouden

naar boven
ACCEPTEREN

Door de site te blijven gebruiken ga je akkoord met het gebruik van cookies. Meer informatie