• Laagste prijs
  • Meer dan 300.000 onderdelen
  • Ook voor technische onderdelen 
  • Ook voor technisch support
VALEO Temperatuurschakelaar, radiateurventilator (819769)

€ 23,56

€ 17,30

Je geselecteerde auto

NL

VALEO Temperatuurschakelaar, radiateurventilator (819769)

26%
Korting
  • Artikelnummer: 819769
  • Uitvoering: voor voertuigen met airco (manueel) | Schakelpunt tot [°C]: 84 | Uitschakelpunt (°C): 91 | Schakelpunt van [°C]: 95 | Schakelpunt [°C]: 102 | Sleutelwijdte: 29 | Gewicht (kg): 0,078
  • Alle specificaties >
  • Vervangt: 820806

€ 23,56

€ 17,30

Inclusief BTW

Aantal:
Vraag levertijd op

  1. Laagste prijs
  2. Niet goed, geld terug
  3. Meer dan 300.000 onderdelen
  4. Ook voor technische onderdelen
  5. Gratis levering vanaf €70,-

Meer informatie

Specificaties

Uitvoering voor voertuigen met airco (manueel)
Schakelpunt tot [°C] 84
Uitschakelpunt (°C) 91
Schakelpunt van [°C] 95
Schakelpunt [°C] 102
Sleutelwijdte 29
Gewicht (kg) 0,078

Vervangt

  • 820806
Geen voertuigen gevonden
Merk OE nummer
AUDI 191959481A
AUDI 191959481C
MERCEDES-BENZ 0015403045
MERCEDES-BENZ 15403045
PORSCHE 951 606 481 00
PORSCHE 95160648100
SEAT 191959481A
SEAT 191959481C
SEAT 321959481H
SEAT 323959481B
SKODA 441044330186
SKODA 6U0959481
SKODA 6U0959481A
VOLVO 3448916
VOLVO 3448916.1
VOLVO 34489161
VOLVO 3451216
VOLVO 3451216.0
VOLVO 34512160
VW 191959481A
VW 191959481C
VW 321959481D
VW 6U0959481
VW 6U0959481A
VAG 194959481C
VAG 251919481C
VAG 251919481D
VAG 321959481A
VAG 321959481C
VAG 321959481H
VAG 322959481C
VAG 323959481B
VAG 323959481D

Laatst bekeken producten

VALEO Temperatuurschakelaar, radiateurventilator (819769)

€ 17,30

Bekijken

Hulp nodig? Neem contact op, download de handleiding

Kom je er niet helemaal uit? Neem dan contact op, download de handleiding

  • 030 7 60 40 20
  • info@123autoparts.nl

Ook interessant

VALEO Waterpomp, motorkoeling (506336)

€ 51,08

Bekijken

FEBI BILSTEIN Temperatuurschakelaar, radiateurventilator (01...

€ 7,38

Bekijken

FEBI BILSTEIN Waterpomp, motorkoeling (01092)

€ 31,79

Bekijken

 

10% KORTINGSBON VOOR JE EERSTE BESTELLING

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang een kortingscode van 10% korting op je eerste bestelling. Daarnaast blijf je op de hoogte van onze acties en exclusieve kortingen.
 

 

123autoparts info@123autoparts.nl 123Autoparts
NL Waardenburg Gelderland 4181 CC Holweistraat 4
030 7 60 40 20

Klanten geven ons een 9 uit 10
(5977 reviews)

© 2022

123autoparts.nl ® Alle rechten voorbehouden

naar boven
ACCEPTEREN

Door de site te blijven gebruiken ga je akkoord met het gebruik van cookies. Meer informatie