• Laagste prijs
  • Meer dan 300.000 onderdelen
  • Ook voor technische onderdelen 
  • Ook voor technisch support
VARTA Accu / Batterij BLUE dynamic (5740120683132)

€ 235,42

€ 146,90

Je geselecteerde auto

NL

VARTA Accu / Batterij BLUE dynamic (5740120683132)

37%
Korting
  • Artikelnummer: 5740120683132
  • Spanning (Volt): 12 | Batterij (vermogen Ah): 74 | Koudstartstroom EN (A): 680 | Poolvolgorde: 0 | Pooluitvoering: 1 | Houderuitvoering: B13 | Lengte (mm): 278 | Breedte (mm): 175 | Hoogte (mm): 190
  • Alle specificaties >
  • Handelsnummers: 574012068, E11, 533093, 096

€ 235,42

€ 146,90

Inclusief BTW

Aantal:
Vraag levertijd op

  1. Laagste prijs
  2. Niet goed, geld terug
  3. Meer dan 300.000 onderdelen
  4. Ook voor technische onderdelen
  5. Gratis levering vanaf €70,-

Meer informatie

Technische informatie

“Like-for-like” vervanging van de batterij verkocht aan het
OE-kanaal.
Ontworpen volgens de hoogste Duitse normen.
Gepatenteerd PowerFrame® rooster voor betrouwbaar
startvermogen, snel opladen en corrosiebestendig.
Hoge diepontladingscapaciteit

Specificaties

Spanning (Volt) 12
Batterij (vermogen Ah) 74
Koudstartstroom EN (A) 680
Poolvolgorde 0
Pooluitvoering 1
Houderuitvoering B13
Lengte (mm) 278
Breedte (mm) 175
Hoogte (mm) 190
Geen voertuigen gevonden
Merk OE nummer
AUDI 000915105AE
AUDI 000915105AF
BARREIROS JZW 915 105 A
BARREIROS JZW915105A
BMW 61216927454
BMW 61217550492
BMW 61217553952
BMW 61217570682
BMW 61217604816
BMW 61218361193
BMW 61218381726
BMW 61218381730
BMW 61218381734
CHRYSLER BE0H6680AA
CHRYSLER VE0H6680AA
CITROËN 5600JX
CITROËN 5600LT
CITROËN 5600QA
CITROËN 5600QR
CITROËN 5600SX
CITROËN 7905525567
FIAT 6000625636
FORD 1128793
FORD 1U2J-10655-E4A
FORD 1U2J10655E4A
FORD 2130412
FORD 2416919
FORD BXT-48H6-610
FORD BXT48H6610
FORD HAMJ10655EAA
FORD KAMJ10655PEAA
FORD ME8U2J-10655-GB
FORD ME8U2J10655GB
FORD ME8U2JP-10655-GB
FORD ME8U2JP10655GB
FORD VYC15-10655-AA
FORD VYC1510655AA
HONDA 31500-SEF-E00
HONDA 31500-SWY-E020-M1
HONDA 31500-T1G-E01
HONDA 31500-T1G-E010-M1
HONDA 31500-TG-E010-M1
HONDA 31500-TGE-010-M1
HONDA 31500-TZ3-100M
HONDA 31500-TZ3-A11
HONDA 31500-TZ7-A01
HONDA 31500SEFE00
HONDA 31500SWYE020M1
HONDA 31500T1GE01
HONDA 31500T1GE010M1
HONDA 31500TGE010M1
HONDA 31500TZ3100M
HONDA 31500TZ3A11
HONDA 31500TZ3A21
HONDA 31500TZ7A01
IVECO 2994558
JAGUAR 02LNC1250AA
JAGUAR LNC1250AA
MERCEDES-BENZ 0009820408
MERCEDES-BENZ 0009823108
MERCEDES-BENZ 000982310826
MERCEDES-BENZ 0009823708
MERCEDES-BENZ 4479820108
MERCEDES-BENZ A0009820408
MERCEDES-BENZ A0009823108
MERCEDES-BENZ A000982310826
MERCEDES-BENZ A0009823708
MERCEDES-BENZ A000982370826
MERCEDES-BENZ A0025416801
MERCEDES-BENZ A0025417001
MERCEDES-BENZ A4479820108
MG 10001618
NISSAN 24410-6558R
NISSAN 2441000Q0J
NISSAN 244106558R
NISSAN 24410EB00A
NISSAN B4410-75E0M-VA
NISSAN B441075E0MVA
OPEL 1201212
OPEL 12772115
OPEL 1777871
PEUGEOT 1637201380
PEUGEOT 1648431780
PEUGEOT 5600JX
PEUGEOT 5600LT
PEUGEOT 5600QA
PEUGEOT 5600QR
PEUGEOT 7905525567
PORSCHE 99661107020
PORSCHE 99961107020
RENAULT 24410-5361R
RENAULT 244100004R
RENAULT 244100519R
RENAULT 244102059R
RENAULT 244104AA0A
RENAULT 244105361R
RENAULT 7701050259
RENAULT 7701376965
RENAULT 7711222781
RENAULT 7711238598
RENAULT 8200377287
RENAULT 8671004005
RENAULT 8671016930
RENAULT 93453874
RENAULT B4410-75E0M-VA
RENAULT B441075E0MVA
SAAB 127991128
SAAB 93189440
TOYOTA 28800-0G020
TOYOTA 28800-0G050
TOYOTA 28800-0L431
TOYOTA 28800-0L460
TOYOTA 28800-0L480
TOYOTA 28800-0L500
TOYOTA 28800-0L501
TOYOTA 28800-0L502
TOYOTA 28800-0L570
TOYOTA 28800-0L600
TOYOTA 28800-0Y180
TOYOTA 28800-0Y181
TOYOTA 28800-0Y182
TOYOTA 28800-25020
TOYOTA 28800-25050
TOYOTA 28800-38160
TOYOTA 28800-F0010
TOYOTA 28800-YZZAP
TOYOTA 28800-YZZBA
TOYOTA 28800-YZZUG
TOYOTA 288000G050
TOYOTA 288000L431
TOYOTA 288000L460
TOYOTA 288000L480
TOYOTA 288000L500
TOYOTA 288000L501
TOYOTA 288000L502
TOYOTA 288000L570
TOYOTA 288000L600
TOYOTA 288000Y180
TOYOTA 288000Y181
TOYOTA 288000Y182
TOYOTA 2880025020
TOYOTA 2880025050
TOYOTA 2880038160
TOYOTA 288005663883
TOYOTA 288005741283
TOYOTA 28800F0010
TOYOTA 28800YZZAP
TOYOTA 28800YZZBA
TOYOTA 28800YZZUG
TOYOTA BCI-096
TOYOTA BCI096
VOLVO 11306682
VOLVO 11802715
VOLVO 14156913
VOLVO 30772221
VW 000915105AE
VW 000915105AF
VW JZW 915 105 A
VW JZW915105A
ÖAF JZW 915 105 A
CHEVROLET 1201212
CHEVROLET 12772115
CHEVROLET 88865244
CHEVROLET 88901152
CHEVROLET 89022168
CHEVROLET 92257436
HYUNDAI 37110-3A100
HYUNDAI 37110-4R000
HYUNDAI 37110-A6200
HYUNDAI 371103A100
HYUNDAI 371104R000
HYUNDAI 37110A6200
HYUNDAI 37110C8680
HYUNDAI DP370APU074CH0U
HYUNDAI LP370APE074CH0
CLAAS 0001777640
FENDT X991451000080
EVOBUS A0009823108
EVOBUS A0035417501
JEEP 6000627548
LAND ROVER 02LNC1250AA
LAND ROVER LNC1250AA
LAND ROVER YGD000120
GAC 8205003CAD0000
MAXUS C00016992
MAXUS C00127122

Laatst bekeken producten

VARTA Accu / Batterij BLUE dynamic (5740120683132)

€ 146,90

Bekijken

Hulp nodig? Neem contact op, download de handleiding, of laat jouw onderdeel monteren!

Kom je er niet helemaal uit? Neem dan contact op, download de handleiding, of laat het onderdeel monteren

  • 030 7 60 40 20
  • info@123autoparts.nl

Laat jouw onderdeel monteren. Vraag vrijblijvend een offerte aan en wij nemen zo snel mogelijk contact op.

Vraag een offerte aan

Ook interessant

VMF Accu / Batterij AGM Start Stop (AGM570760)

€ 233,43

Bekijken

VMF Accu / Batterij Calcium SMF (57412)

€ 132,64

Bekijken

BOSCH Startmotor / Starter (0 986 018 250)

€ 296,60

Bekijken

VARTA Accu / Batterij SILVER dynamic AGM (570901076D852)

€ 227,42

Bekijken

VARTA Accu / Batterij SILVER dynamic (5774000783162)

€ 173,42

Bekijken

 

10% KORTINGSBON VOOR JE EERSTE BESTELLING

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang een kortingscode van 10% korting op je eerste bestelling. Daarnaast blijf je op de hoogte van onze acties en exclusieve kortingen.
 

 

123autoparts info@123autoparts.nl 123Autoparts
NL Waardenburg Gelderland 4181 CC Holweistraat 4
030 7 60 40 20

Klanten geven ons een 9 uit 10
(5535 reviews)

© 2021

123autoparts.nl ® Alle rechten voorbehouden

naar boven
ACCEPTEREN

Door de site te blijven gebruiken ga je akkoord met het gebruik van cookies. Meer informatie