• Laagste prijs
  • Meer dan 300.000 onderdelen
  • Ook voor technische onderdelen 
  • Ook voor technisch support
VARTA Accu / Batterij SILVER dynamic AGM (570901076D852)

€ 364,46

€ 227,42

Je geselecteerde auto

NL

VARTA Accu / Batterij SILVER dynamic AGM (570901076D852)

37%
Korting
  • Artikelnummer: 570901076D852
  • Spanning (Volt): 12 | Batterij (vermogen Ah): 70 | Koudstartstroom EN (A): 760 | Poolvolgorde: 0 | Pooluitvoering: 1 | Houderuitvoering: B13 | Lengte (mm): 278 | Breedte (mm): 175 | Hoogte (mm): 190 | Batterij/accu: AGM accu
  • Alle specificaties >
  • Handelsnummers: 570901076, E39, 611636, 096AGM

€ 364,46

€ 227,42

Inclusief BTW

Aantal:
Vraag levertijd op

  1. Laagste prijs
  2. Niet goed, geld terug
  3. Meer dan 300.000 onderdelen
  4. Ook voor technische onderdelen
  5. Gratis levering vanaf €70,-

Meer informatie

Technische informatie

“Like-for-like” vervanging van de batterij verkocht aan het
OE-kanaal.
Gefabriceerd in Duitsland in de grootste
AGM-productiefaciliteit ter wereld.
Gepatenteerd PowerFrame® rooster voor betrouwbaar
startvermogen, snel opladen en corrosiebestendig.
Geschikt voor alle auto's met start-stop-systeem – start
sneller, werkt harder, gaat langer mee (onderdeel van het
OE-ontwerp voor de grootste brandstofbesparing in
start-stop-systemen).
Hoge diepontladingscapaciteit

Specificaties

Spanning (Volt) 12
Batterij (vermogen Ah) 70
Koudstartstroom EN (A) 760
Poolvolgorde 0
Pooluitvoering 1
Houderuitvoering B13
Lengte (mm) 278
Breedte (mm) 175
Hoogte (mm) 190
Batterij/accu AGM accu
Geen voertuigen gevonden
Merk OE nummer
AUDI 000915105CC
AUDI 5GM915105AA
AUDI 5GM915105BA
AUDI 7L0915105
AUDI 7P0915105
AUDI 7P0915105E
AUDI 8W0915105
BARREIROS 000915105ED
BARREIROS 8W0915105A
BMW 61210147399
BMW 61216805461
BMW 61216806749
BMW 61216917884
BMW 61216919685
BMW 61216924020
BMW 61216924021
BMW 61217567391
BMW 61217578140
BMW 61219358612
CITROËN 1608726980
CITROËN 1620012780
CITROËN 5600TW
CITROËN 9678006180
CITROËN 9804803080
CITROËN 9818029980
CITROËN RP9678006180
DAF 1650068
FORD 1678091
FORD 2402379
FORD 9M5N-10655-AA
FORD 9M5N10655AA
FORD 9M5T-10655-BA
FORD 9M5T10655BA
FORD DS7T-10655-FA
FORD DS7T10655FA
FORD KAMJ10655BA
HONDA 31500-T6N-E01
HONDA 31500-TZ7-AGM-100M
HONDA 31500T6NE01
HONDA 31500TZ7AGM100M
JAGUAR BJ32-10655-BA
JAGUAR BJ3210655BA
JAGUAR LR032820
MERCEDES-BENZ 0019825508
MERCEDES-BENZ 0019828008
MERCEDES-BENZ 0045418601
MERCEDES-BENZ 19825508
MERCEDES-BENZ 1982800826
MERCEDES-BENZ 2305410201
MERCEDES-BENZ 9822610
MERCEDES-BENZ 9823704
MERCEDES-BENZ 9825010
MERCEDES-BENZ A0009822610
MERCEDES-BENZ A0009823704
MERCEDES-BENZ A0009825010
MERCEDES-BENZ A0019825508
MERCEDES-BENZ A0019828008
MERCEDES-BENZ A001982800826
MERCEDES-BENZ A0045418601
MERCEDES-BENZ A2305410201
MG 10169490
NISSAN 24410-00Q4J
NISSAN 2441000Q4J
NISSAN 244105DA0A
OPEL 1201048
OPEL 1201090
OPEL 13304140
OPEL 13575154
OPEL 13598117AFF
OPEL 3637881
OPEL 95179614
OPEL 95530555
PEUGEOT 5600TW
PEUGEOT 9678006180
PEUGEOT RP9678006180
PORSCHE 992915105
PORSCHE 99961107010
PORSCHE 99961107012
RENAULT 24410-0519R
RENAULT 244100011R
RENAULT 244100519R
RENAULT 244108811R
RENAULT 7711424423
RENAULT 8671017820
TOYOTA SU001A4512
VOLVO 31255132
VOLVO 31419707
VOLVO 31652063
VOLVO 31652064
VW 000915105CC
VW 5GM915105AA
VW 7L0915105
VW 7P0915105
VW 7P0915105E
VW 8W0915105A
ÖAF 000915105ED
ÖAF 8W0915105A
CHEVROLET 1201048
CHEVROLET 13575154
CHEVROLET 13598117AFF
CHEVROLET 3637881
CHEVROLET 42498197
CHEVROLET 88863416
CHEVROLET 88864541
CHEVROLET 93179266
CHEVROLET 95179614
CHEVROLET 95374262
SSANGYONG 2680235010
SSANGYONG 268AS35010
HYUNDAI 37110-1H562
HYUNDAI 37110-1P562
HYUNDAI 371101H562
HYUNDAI 371101P562
HYUNDAI 371102T701
HYUNDAI 371102Y560
HYUNDAI 371102Y720
HYUNDAI 371103X565
HYUNDAI 37110B2720
HYUNDAI 37110C8720
HYUNDAI 37110F0720
HYUNDAI 37110F2720
HYUNDAI DP370APU070SH0U
HYUNDAI LP370APE070SH0
BOMAG 05753237
LAMBORGHINI 7L0915105
MINI 61217567388
LAND ROVER BJ32-10655-BA
LAND ROVER BJ3210655BA
LAND ROVER LR032820
LAND ROVER LR033178
LAND ROVER LR076697
GAC 8205003CAD0100

Laatst bekeken producten

VARTA Accu / Batterij SILVER dynamic AGM (570901076D852)

€ 227,42

Bekijken

Hulp nodig? Neem contact op, download de handleiding, of laat jouw onderdeel monteren!

Kom je er niet helemaal uit? Neem dan contact op, download de handleiding, of laat het onderdeel monteren

  • 030 7 60 40 20
  • info@123autoparts.nl

Laat jouw onderdeel monteren. Vraag vrijblijvend een offerte aan en wij nemen zo snel mogelijk contact op.

Vraag een offerte aan

Ook interessant

VMF Accu / Batterij Calcium SMF (57412)

€ 132,64

Bekijken

BOSCH Startmotor / Starter (0 986 018 250)

€ 296,60

Bekijken

HELLA Startmotor / Starter (8EA 012 527-761)

€ 310,69

Bekijken

BOSCH Accu / Batterij S5A (0 092 S5A 080)

€ 184,55

Bekijken

BOSCH Accu / Batterij S5 (0 092 S50 080)

€ 130,36

Bekijken

 

10% KORTINGSBON VOOR JE EERSTE BESTELLING

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang een kortingscode van 10% korting op je eerste bestelling. Daarnaast blijf je op de hoogte van onze acties en exclusieve kortingen.
 

 

123autoparts info@123autoparts.nl 123Autoparts
NL Waardenburg Gelderland 4181 CC Holweistraat 4
030 7 60 40 20

Klanten geven ons een 9 uit 10
(5535 reviews)

© 2021

123autoparts.nl ® Alle rechten voorbehouden

naar boven
ACCEPTEREN

Door de site te blijven gebruiken ga je akkoord met het gebruik van cookies. Meer informatie