• Laagste prijs
  • Meer dan 300.000 onderdelen
  • Ook voor technische onderdelen 
  • Ook voor technisch support
FEBI BILSTEIN Lambdasonde (175908)

€ 90,75

€ 61,26

Je geselecteerde auto

NL

FEBI BILSTEIN Lambdasonde (175908)

32%
Korting
  • Artikelnummer: 175908
  • Lambdasonde: Regelsonde, Verwarmd | Buitendraad [mm]: M18 x 1,5 | Sleutelwijdte: 22 | Aantal leidingen: 4 | Kabellengte [mm]: 1200 | Gewicht (kg): 0,122
  • Alle specificaties >

€ 90,75

€ 61,26

Inclusief BTW

Aantal:
Vraag levertijd op

  1. Laagste prijs
  2. Niet goed, geld terug
  3. Meer dan 300.000 onderdelen
  4. Ook voor technische onderdelen
  5. Gratis levering vanaf €70,-

Meer informatie

Algemene informatie

De door ons geleverde producten zijn uitsluitend bedoeld
voor het gebruik volgens de voorschriften. De inbouw mag
alleen door opgeleid vakpersoneel plaatsvinden. Producten
worden regelmatig zonder montagehandleiding geleverd.

Specificaties

Lambdasonde Regelsonde, Verwarmd
Buitendraad [mm] M18 x 1,5
Sleutelwijdte 22
Aantal leidingen 4
Kabellengte [mm] 1200
Gewicht (kg) 0,122
Geen voertuigen gevonden
Merk OE nummer
ALFA ROMEO 46750241
FIAT 00467502410
FIAT 46447510
FIAT 46462006
FIAT 46750241
FIAT 467502410
FIAT 46750246
FIAT 60815649

Laatst bekeken producten

FEBI BILSTEIN Lambdasonde (175908)

€ 61,26

Bekijken

Hulp nodig? Neem contact op, download de handleiding

Kom je er niet helemaal uit? Neem dan contact op, download de handleiding

  • 030 7 60 40 20
  • info@123autoparts.nl

Ook interessant

BOSCH Lambdasonde (0 258 005 157)

€ 100,88

Bekijken

BOSCH Luchtmassameter (0 280 218 019)

€ 118,92

Bekijken

BOSCH Lambdasonde Universeel (0 258 986 506)

€ 66,11

Bekijken

BOSCH Lambdasonde Universeel (0 258 986 615)

€ 64,03

Bekijken

PIERBURG Luchtmassameter (7.22701.05.0)

€ 107,50

Bekijken

 

10% KORTINGSBON VOOR JE EERSTE BESTELLING

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang een kortingscode van 10% korting op je eerste bestelling. Daarnaast blijf je op de hoogte van onze acties en exclusieve kortingen.
 

 

123autoparts info@123autoparts.nl 123Autoparts
NL Waardenburg Gelderland 4181 CC Holweistraat 4
030 7 60 40 20

Klanten geven ons een 9 uit 10
(5895 reviews)

© 2022

123autoparts.nl ® Alle rechten voorbehouden

naar boven
ACCEPTEREN

Door de site te blijven gebruiken ga je akkoord met het gebruik van cookies. Meer informatie