• Laagste prijs
  • Meer dan 300.000 onderdelen
  • Ook voor technische onderdelen 
  • Ook voor technisch support

Let op: Als gevolg van het Coronavirus is het momenteel drukker dan normaal op onze klantenservice en bij onze bezorgdiensten.
Hierdoor kan je pakketje later aankomen dan verwacht.

Excuses voor het ongemak.

 

A.B.S. Geleidehulzenset, remklauw (55006)

€ 19,66

€ 11,01

Je geselecteerde auto

NL

A.B.S. Geleidehulzenset, remklauw (55006)

44%
Korting
  • Artikelnummer: 55006
  • Inbouwplaats: Vooras, Links, rechts | Vereist aantal stuks: 2 | Remsysteem: ATE | Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met pas- of geleidingsbus | Gewicht (kg): 0,10
  • Alle specificaties >
  • Vervangt: 43019

€ 19,66

€ 11,01

Aantal:
Vraag levertijd op

  1. Laagste prijs
  2. Niet goed, geld terug
  3. Meer dan 300.000 onderdelen
  4. Ook voor technische onderdelen

Meer informatie

Specificaties

Inbouwplaats Vooras, Links, rechts
Vereist aantal stuks 2
Remsysteem ATE
Aanvullend artikel/aanvullende informatie Met pas- of geleidingsbus
Gewicht (kg) 0,10

Vervangt

Geen voertuigen gevonden
Merk OE nummer
ALFA ROMEO 9947053
CITROËN 4439.14
FIAT 9404439148
FIAT 9947053
FIAT 9947054
FORD 6087585
FORD 6186923
FORD 6669777
FORD 7201659
HONDA 45007-SAE-E01
JAGUAR C2C29161
JAGUAR JLM 12124
JAGUAR JLM 2194
LANCIA 9404439148
LANCIA 9947053
MERCEDES-BENZ 000 420 00 76
MERCEDES-BENZ A 000 420 00 76
NISSAN 41139-9F525
OPEL 1605658
OPEL 1605747
OPEL 1605905
OPEL 542828
PEUGEOT 4439.14
PORSCHE 928.351.949 00
RENAULT 440A08807R
SAAB 4467064
SAAB 8955445
SAAB 8969107
SEAT 443.698.647
SEAT 4D0.698.647
TALBOT 432030
VAUXHALL 90009274
VAUXHALL 90297768
VAUXHALL 90510085
VAUXHALL 90510227
VOLVO 271584
VOLVO 30683788
VOLVO 3344687
KIA 0K20A-33-25Z
DAEWOO 11010154072
VAG 443 698 647
VAG 4D0 698 647

Laatst bekeken producten

A.B.S. Geleidehulzenset, remklauw (55006)

€ 11,01

Bekijken

Hulp nodig? Neem contact op, download de handleiding, of laat jouw onderdeel monteren!

Kom je er niet helemaal uit? Neem dan contact op, download de handleiding, of laat het onderdeel monteren

  • 030 7 60 40 20
  • info@123autoparts.nl

Laat jouw onderdeel monteren. Vraag vrijblijvend een offerte aan en wij nemen zo snel mogelijk contact op.

Vraag een offerte aan

Ook interessant

A.B.S. Geleidehulzenset, remklauw (55000)

€ 5,76

Bekijken

A.B.S. Geleidehulzenset, remklauw (55002)

€ 16,60

Bekijken

A.B.S. Geleidehulzenset, remklauw (55005)

€ 9,66

Bekijken

 

10% KORTINGSBON VOOR JE EERSTE BESTELLING

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang een kortingscode van 10% korting op je eerste bestelling. Daarnaast blijf je op de hoogte van onze acties en exclusieve kortingen.
 

 

123autoparts info@123autoparts.nl 123Autoparts
NL Waardenburg Gelderland 4181 CC Holweistraat 4
030 7 60 40 20

Klanten geven ons een 9 uit 10
(4635 reviews)

© 2020

123autoparts.nl ® Alle rechten voorbehouden

naar boven
ACCEPTEREN

Door de site te blijven gebruiken ga je akkoord met het gebruik van cookies. Meer informatie