• Laagste prijs
  • Meer dan 300.000 onderdelen
  • Ook voor technische onderdelen 
  • Ook voor technisch support
KAWE Hoofdcilinder, koppeling (M7743)

€ 96,80

€ 52,27

Je geselecteerde auto

NL

KAWE Hoofdcilinder, koppeling (M7743)

46%
Korting
  • Artikelnummer: M7743
  • Links-/rechtsbesturing: voor voertuigen met stuur links | Schroefdraadmaat: 12 x 1 | voor artikelnummer: 7743 | Remsysteem: Bendix | Materiaal: Gietijzer | Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm]: 63,3 | Naaf boring-Ø [mm]: 19,05
  • Alle specificaties >

€ 96,80

€ 52,27

Inclusief BTW

Aantal:
Vraag levertijd op

  1. Laagste prijs
  2. Niet goed, geld terug
  3. Meer dan 300.000 onderdelen
  4. Ook voor technische onderdelen
  5. Gratis levering vanaf €70,-

Meer informatie

Specificaties

Links-/rechtsbesturing voor voertuigen met stuur links
Schroefdraadmaat 12 x 1
voor artikelnummer 7743
Remsysteem Bendix
Materiaal Gietijzer
Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] 63,3
Naaf boring-Ø [mm] 19,05
Geen voertuigen gevonden
Merk OE nummer
ALFA ROMEO 60814827
ALFA ROMEO 7759547
ALFA ROMEO 60809897
FIAT 0000060587801
FIAT 46478560
FIAT 71738454
FIAT 71738464
LANCIA 60587801

Laatst bekeken producten

KAWE Hoofdcilinder, koppeling (M7743)

€ 52,27

Bekijken

Hulp nodig? Neem contact op, download de handleiding, of laat jouw onderdeel monteren!

Kom je er niet helemaal uit? Neem dan contact op, download de handleiding, of laat het onderdeel monteren

  • 030 7 60 40 20
  • info@123autoparts.nl

Laat jouw onderdeel monteren. Vraag vrijblijvend een offerte aan en wij nemen zo snel mogelijk contact op.

Vraag een offerte aan

Ook interessant

KAWE Hoofdcilinder, koppeling (M7737)

€ 56,52

Bekijken

A.B.S. Hoofdcilinder, koppeling (61963X)

€ 72,44

Bekijken

FEBI BILSTEIN Hoofdcilinder, koppeling (14128)

€ 33,81

Bekijken

VALEO Hoofdcilinder, koppeling FTE CLUTCH ACTUATION (2108519...

€ 104,92

Bekijken

VALEO Hoofdcilinder, koppeling (874433)

€ 40,46

Bekijken

 

10% KORTINGSBON VOOR JE EERSTE BESTELLING

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang een kortingscode van 10% korting op je eerste bestelling. Daarnaast blijf je op de hoogte van onze acties en exclusieve kortingen.
 

 

123autoparts info@123autoparts.nl 123Autoparts
NL Waardenburg Gelderland 4181 CC Holweistraat 4
030 7 60 40 20

Klanten geven ons een 9 uit 10
(5439 reviews)

© 2021

123autoparts.nl ® Alle rechten voorbehouden

naar boven
ACCEPTEREN

Door de site te blijven gebruiken ga je akkoord met het gebruik van cookies. Meer informatie