• Laagste prijs
  • Meer dan 300.000 onderdelen
  • Ook voor technische onderdelen 
  • Ook voor technisch support
KAWE Koppelingsset (959861)

€ 202,07

€ 163,68

Je geselecteerde auto

NL

KAWE Koppelingsset (959861)

19%
Korting
  • Artikelnummer: 959861
  • Type: 235 DTV | Spiebaan: 23 x 20 | Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met koppelingdrukplaat | Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Met koppelingsplaat, Met druklager
  • Alle specificaties >

€ 202,07

€ 163,68

Inclusief BTW

Aantal:
Vraag levertijd op

  1. Laagste prijs
  2. Niet goed, geld terug
  3. Meer dan 300.000 onderdelen
  4. Ook voor technische onderdelen
  5. Gratis levering vanaf €70,-

Meer informatie

Specificaties

Type 235 DTV
Spiebaan 23 x 20
Aanvullend artikel/aanvullende informatie Met koppelingdrukplaat
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Met koppelingsplaat, Met druklager
Geen voertuigen gevonden
Merk OE nummer
ALFA ROMEO 60815660
ALFA ROMEO 71734900
ALFA ROMEO 71719088
ALFA ROMEO 60816818
ALFA ROMEO 60815751
ALFA ROMEO 71712826
ALFA ROMEO 60815650
ALFA ROMEO 71713150
ALFA ROMEO 71739501
ALFA ROMEO 60816365
FIAT 71715348
FIAT 71714654
FIAT 5895038
LANCIA 5895038
LANCIA 71715348
LANCIA 60816856
LANCIA 71711873

Laatst bekeken producten

KAWE Koppelingsset (959861)

€ 163,68

Bekijken

Hulp nodig? Neem contact op, download de handleiding, of laat jouw onderdeel monteren!

Kom je er niet helemaal uit? Neem dan contact op, download de handleiding, of laat het onderdeel monteren

  • 030 7 60 40 20
  • info@123autoparts.nl

Laat jouw onderdeel monteren. Vraag vrijblijvend een offerte aan en wij nemen zo snel mogelijk contact op.

Vraag een offerte aan

Ook interessant

VALEO Koppelingsset KIT3P (828063)

€ 130,73

Bekijken

SACHS Koppelingsset (3000 951 541)

€ 208,16

Bekijken

LuK Koppelingsset LuK RepSet (623 3546 00)

€ 219,00

Bekijken

VALEO Koppelingsset FULLPACK DMF (837038)

€ 378,64

Bekijken

VALEO Hulpcilinder, koppeling FTE CLUTCH ACTUATION (3101525)

€ 32,64

Bekijken

 

10% KORTINGSBON VOOR JE EERSTE BESTELLING

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang een kortingscode van 10% korting op je eerste bestelling. Daarnaast blijf je op de hoogte van onze acties en exclusieve kortingen.
 

 

123autoparts info@123autoparts.nl 123Autoparts
NL Waardenburg Gelderland 4181 CC Holweistraat 4
030 7 60 40 20

Klanten geven ons een 9 uit 10
(5439 reviews)

© 2021

123autoparts.nl ® Alle rechten voorbehouden

naar boven
ACCEPTEREN

Door de site te blijven gebruiken ga je akkoord met het gebruik van cookies. Meer informatie