• Laagste prijs
  • Meer dan 300.000 onderdelen
  • Ook voor technische onderdelen 
  • Ook voor technisch support
VALEO Koppelingsplaat (803086)

€ 127,61

€ 46,40

Je geselecteerde auto

NL

VALEO Koppelingsplaat (803086)

VALEO Koppelingsplaat (803086)
63%
Korting
  • Artikelnummer: 803086
  • Bouwjaar vanaf: 06-1999 | Bouwjaar tot: 05-2000 | Motorcode: AR32302 | Type versnellingsbak: C530 | Aandrijving: Handgeschakelde versnellingsbak, 5 versnellingen | Buitendiameter [mm]: 215 | Versie: Z | Spiebaan: 23,1 x 20,1 | Aantal tanden: 20 | Gewicht (kg): 1,505
  • Alle specificaties >
  • Handelsnummers: D635S

€ 127,61

€ 46,40

Inclusief BTW

Aantal:
Vraag levertijd op

  1. Laagste prijs
  2. Niet goed, geld terug
  3. Meer dan 300.000 onderdelen
  4. Ook voor technische onderdelen
  5. Gratis levering vanaf €70,-

Meer informatie

Specificaties

Bouwjaar vanaf 06-1999
Bouwjaar tot 05-2000
Motorcode AR32302
Type versnellingsbak C530
Aandrijving Handgeschakelde versnellingsbak, 5 versnellingen
Buitendiameter [mm] 215
Versie Z
Spiebaan 23,1 x 20,1
Aantal tanden 20
Gewicht (kg) 1,505
Geen voertuigen gevonden
Merk OE nummer
ALFA ROMEO 0060507847
ALFA ROMEO 0060558161
ALFA ROMEO 0060811998
ALFA ROMEO 0060812791
ALFA ROMEO 46451553
ALFA ROMEO 46550934
ALFA ROMEO 46819352
ALFA ROMEO 60507847
ALFA ROMEO 60558161
ALFA ROMEO 60811695
ALFA ROMEO 60811998
ALFA ROMEO 60812791
ALFA ROMEO 60813550
ALFA ROMEO 60814400
ALFA ROMEO 60815170
ALFA ROMEO 60815750
FIAT 46444127
FIAT 46550934
FIAT 46819352
FIAT 7767189
LANCIA 46550934
LANCIA 46819352
LANCIA 7767189
LANCIA 7781280

Laatst bekeken producten

VALEO Koppelingsplaat (803086)

€ 46,40

Bekijken

Hulp nodig? Neem contact op, download de handleiding, of laat jouw onderdeel monteren!

Kom je er niet helemaal uit? Neem dan contact op, download de handleiding, of laat het onderdeel monteren

  • 030 7 60 40 20
  • info@123autoparts.nl

Laat jouw onderdeel monteren. Vraag vrijblijvend een offerte aan en wij nemen zo snel mogelijk contact op.

Vraag een offerte aan

Ook interessant

LuK Koppelingsset LuK RepSet (623 3546 00)

€ 219,00

Bekijken

KAWE Hulpcilinder, koppeling (S8110)

€ 21,56

Bekijken

KAWE Hulpcilinder, koppeling (S8102)

€ 19,44

Bekijken

VALEO Koppelingsset FULLPACK DMF (837038)

€ 378,64

Bekijken

VALEO Hulpcilinder, koppeling FTE CLUTCH ACTUATION (3101525)

€ 32,64

Bekijken

 

10% KORTINGSBON VOOR JE EERSTE BESTELLING

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang een kortingscode van 10% korting op je eerste bestelling. Daarnaast blijf je op de hoogte van onze acties en exclusieve kortingen.
 

 

123autoparts info@123autoparts.nl 123Autoparts
NL Waardenburg Gelderland 4181 CC Holweistraat 4
030 7 60 40 20

Klanten geven ons een 9 uit 10
(5439 reviews)

© 2021

123autoparts.nl ® Alle rechten voorbehouden

naar boven
ACCEPTEREN

Door de site te blijven gebruiken ga je akkoord met het gebruik van cookies. Meer informatie