• Laagste prijs
  • Meer dan 300.000 onderdelen
  • Ook voor technische onderdelen 
  • Ook voor technisch support
BOSCH Accu / Batterij S4 (0 092 S40 080)

€ 162,75

€ 107,09

Je geselecteerde auto

NL

BOSCH Accu / Batterij S4 (0 092 S40 080)

34%
Korting
  • Artikelnummer: 0 092 S40 080
  • Bouwjaar tot: 12-2000 | Spanning (Volt): 12 | Batterij (vermogen Ah): 74 | Koudstartstroom EN (A): 680 | Lengte (mm): 278 | Breedte (mm): 175 | Hoogte (mm): 190 | Poolvolgorde: 0 | Houderuitvoering: B13 | Pooluitvoering: 1
  • Alle specificaties >
  • Handelsnummers: S4 008, 12V 74Ah 680A, 574 012 068

€ 162,75

€ 107,09

Inclusief BTW

Aantal:

  1. Laagste prijs
  2. Niet goed, geld terug
  3. Meer dan 300.000 onderdelen
  4. Ook voor technische onderdelen
  5. Gratis levering vanaf €70,-

Meer informatie

Specificaties

Bouwjaar tot 12-2000
Spanning (Volt) 12
Batterij (vermogen Ah) 74
Koudstartstroom EN (A) 680
Lengte (mm) 278
Breedte (mm) 175
Hoogte (mm) 190
Poolvolgorde 0
Houderuitvoering B13
Pooluitvoering 1
Geen voertuigen gevonden
Merk OE nummer
ALFA ROMEO 46227869
ALFA ROMEO 46227873
AUDI 000 915 105 AE
AUDI 000 915 105 AF
AUDI 4D0 915 105 A
AUDI 4F0 915 105 A
AUDI 8E0 915 105 B
AUDI 8E0 915 105 H
AUDI 8E0 915 105 L
AUDI 8K0 915 105 C
BARREIROS JZW915105A
BMW 61 21 6 927 454
BMW 61 21 7 550 492
BMW 61 21 7 553 952
BMW 61 21 7 570 682
BMW 61 21 7 604 816
BMW 61 21 8 361 193
BMW 61 21 8 381 726
BMW 61 21 8 381 727
BMW 61 21 8 381 730
BMW 61 21 8 381 731
BMW 61 21 8 381 734
BMW 61 21 8 381 735
CHRYSLER BE0H6680AA
CHRYSLER CID 1000 83 E
CHRYSLER VE0H6680AA
CITROËN ZC 98 654 82
CITROËN 5600 HR
CITROËN 5600 JX
CITROËN 5600 LT
CITROËN 5600 QA
CITROËN 5600 QR
CITROËN 5600 SX
CITROËN 79 055 255 67
DAF 1650068
FIAT K6000625636
FIAT 46214087
FIAT 46227869
FIAT 46227873
FIAT 51763097
FIAT 6000625636
FORD ME8U2JP10655GB
FORD ME8U2J10655GB
FORD VYC1510655AA
FORD YU2J 10655 E4A
FORD 1U2J 10655 E4A
FORD 1128793
FORD 1139437
HONDA 31500-SEF-E00
HONDA 31500SWYE020M1
HONDA 31500TGE010M1
HONDA 31500-TZ3-A11
HONDA 31500-TZ3-A21
HONDA 31500-TZ3-100
HONDA 31500TZ3100M
HONDA 31500-TZ7-A01
HONDA 31500-T1G-E01
HONDA 31500T1GE010M1
IVECO 2994558
IVECO 93162326
JAGUAR LNA 1250BB
JAGUAR LNC 1250AA
JAGUAR 02LNC1250AA
JAGUAR 1X43 10655 CA
KÄSSBOHRER A0009823108
KÄSSBOHRER A0035417501
LANCIA 46227869
MERCEDES-BENZ A 000 982 04 08
MERCEDES-BENZ A 000 982 31 08
MERCEDES-BENZ A 000 982 31 08 26
MERCEDES-BENZ A 000 982 37 08
MERCEDES-BENZ A 000 982 37 08 26
MERCEDES-BENZ A 001 541 36 01
MERCEDES-BENZ A 002 541 68 01
MERCEDES-BENZ A 002 541 70 01
MERCEDES-BENZ A 002 541 72 01
MERCEDES-BENZ A 003 541 73 01
MERCEDES-BENZ A 003 541 75 01
MERCEDES-BENZ A 004 541 23 01
MERCEDES-BENZ A 005 541 20 01
MERCEDES-BENZ A 005 541 24 01
MERCEDES-BENZ A 454 541 04 02
MERCEDES-BENZ HAA 193 54 1P 000
MERCEDES-BENZ 000 982 04 08
MERCEDES-BENZ 000 982 31 08
MERCEDES-BENZ 000 982 31 08 26
MERCEDES-BENZ 000 982 37 08
MERCEDES-BENZ 000 982 37 08 26
MERCEDES-BENZ 001 541 36 01
MERCEDES-BENZ 002 541 68 01
MERCEDES-BENZ 002 541 70 01
MERCEDES-BENZ 002 541 72 01
MERCEDES-BENZ 003 541 73 01
MERCEDES-BENZ 003 541 75 01
MERCEDES-BENZ 004 541 23 01
MERCEDES-BENZ 005 541 20 01
MERCEDES-BENZ 005 541 24 01
MERCEDES-BENZ 454 541 04 02
MG YGD 0001 20
NISSAN B441075E0MVA
NISSAN 24410 2X101
NISSAN 24410 3X10A
NISSAN 24410EB00A
NISSAN 2441000Q0J
NISSAN 244106558R
OPEL 1201212
OPEL 1201252
OPEL 1201256
OPEL 1201261
OPEL 1201274
OPEL 12772115
OPEL 13165238
OPEL 1777871
OPEL 90542072
OPEL 90564961
PEUGEOT ZC 98 654 82
PEUGEOT 16 372 013 80
PEUGEOT 5600 CX
PEUGEOT 5600 GR
PEUGEOT 5600 HR
PEUGEOT 5600 JX
PEUGEOT 5600 LT
PEUGEOT 5600 QA
PEUGEOT 5600 QR
PEUGEOT 7905 525 567
PORSCHE 996 611 070 20
PORSCHE 999 611 070 00
PORSCHE 999 611 070 20
PORSCHE 999 611 075 00
RENAULT B441075E0MVA
RENAULT 24 41 000 04R
RENAULT 24 41 005 19R
RENAULT 24 41 020 59R
RENAULT 244104AA0A
RENAULT 77 00 758 380
RENAULT 77 01 376 965
RENAULT 77 01 381 063
RENAULT 77 01 381 064
RENAULT 77 11 222 781
RENAULT 77 11 238 598
RENAULT 79 05 525 567
RENAULT 82 00 377 287
RENAULT 82 00 377 288
RENAULT 86 71 004 005
RENAULT 86 71 016 930
RENAULT 93453874
ROVER YGD 0001 20
SAAB 127991128
SAAB 93189440
SCANIA 12760020
SCANIA 5241732
SCANIA 5355763
SEAT 000 915 105 AE
SEAT 000 915 105 AF
SEAT 1J0 915 105 AF
SEAT 1J0 915 105 C
SEAT 1J0 915 105 N
SEAT 4F0 915 105 A
SEAT 8E0 915 105 B
SEAT 8E0 915 105 H
SEAT 8E0 915 105 L
SEAT 8K0 915 105 C
SKODA 000 915 105 AE
SKODA 000 915 105 AF
SKODA 4F0 915 105 A
SKODA 8E0 915 105 B
SKODA 8E0 915 105 H
SKODA 8E0 915 105 L
SKODA 8K0 915 105 C
SUZUKI 33610 79J00 000
SUZUKI 33610-79J00
TOYOTA BCI-096
TOYOTA 28800 56638 83
TOYOTA 28800 57412 83
TOYOTA 28800-YZZAP
TOYOTA 28800-YZZBA
TOYOTA 28800-YZZBC
TOYOTA 28800-YZZBD
TOYOTA 28800YZZUG
TOYOTA 28800-0G020
TOYOTA 288000G050
TOYOTA 288000L670
TOYOTA 28800-0N060
TOYOTA 288000Y180
TOYOTA 28800-130LS
VOLVO 11306682
VOLVO 11802715
VOLVO 14156913
VOLVO 30772221
VW JZW 915 105 A
VW 000 915 105 AE
VW 000 915 105 AF
VW 1J0 915 105 AE
VW 1J0 915 105 AF
VW 1J0 915 105 C
VW 1J0 915 105 M
VW 1J0 915 105 N
VW 3B0 915 105 B
VW 4D0 915 105 A
VW 4F0 915 105 A
VW 8E0 915 105 B
VW 8E0 915 105 H
VW 8E0 915 105 L
VW 8K0 915 105 C
ÖAF JZW915105A
CHEVROLET 12 772 115
CHEVROLET 1201212
CHEVROLET 88 865 244
CHEVROLET 88 901 152
CHEVROLET 89 022 168
CHEVROLET 92 257 436
HYUNDAI DP370APU074CH0U
HYUNDAI LP370APE074CH0
HYUNDAI 37110A6200
HYUNDAI 37110C8680
HYUNDAI 371103A100
HYUNDAI 371104R000
CLAAS 177 763 0
CLAAS 177 764 0
LEXUS 28800 YZZBA
LEXUS 28800 YZZBC
JEEP BE0H6680AA
PINGUELY 244 020 6240
SMART Q45400 21
MINI 61 21 7 570 682
MINI 61 21 7 604 816
MINI 61 21 8 381 730
LAND ROVER LNC1250AA
LAND ROVER YGD000120
LAND ROVER 02LNC1250AA
SETRA A0009823108
SETRA A0035417501

Laatst bekeken producten

BOSCH Accu / Batterij S4 (0 092 S40 080)

€ 107,09

Bekijken

Hulp nodig? Neem contact op, download de handleiding, of laat jouw onderdeel monteren!

Kom je er niet helemaal uit? Neem dan contact op, download de handleiding, of laat het onderdeel monteren

  • 030 7 60 40 20
  • info@123autoparts.nl

Laat jouw onderdeel monteren. Vraag vrijblijvend een offerte aan en wij nemen zo snel mogelijk contact op.

Vraag een offerte aan

Ook interessant

MESSMER Startmotor / Starter By ERA (220643A)

€ 150,00

Bekijken

BV PSH Startmotor / Starter (500.580.093.211)

€ 163,17

Bekijken

VALEO Startmotor / Starter VALEO RE-GEN REMANUFACTURED (4588...

€ 183,49

Bekijken

BOSCH Accu / Batterij S3 (0 092 S30 080)

€ 102,31

Bekijken

BOSCH Accu / Batterij S5 (0 092 S50 080)

€ 131,37

Bekijken

 

10% KORTINGSBON VOOR JE EERSTE BESTELLING

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang een kortingscode van 10% korting op je eerste bestelling. Daarnaast blijf je op de hoogte van onze acties en exclusieve kortingen.
 

 

123autoparts info@123autoparts.nl 123Autoparts
NL Waardenburg Gelderland 4181 CC Holweistraat 4
030 7 60 40 20

Klanten geven ons een 9 uit 10
(5358 reviews)

© 2021

123autoparts.nl ® Alle rechten voorbehouden

naar boven
ACCEPTEREN

Door de site te blijven gebruiken ga je akkoord met het gebruik van cookies. Meer informatie