• Laagste prijs
  • Meer dan 300.000 onderdelen
  • Ook voor technische onderdelen 
  • Ook voor technisch support
SERCORE Servo pomp (07B422Z)

€ 193,60

€ 164,56

Je geselecteerde auto

NL

SERCORE Servo pomp (07B422Z)

SERCORE Servo pomp (07B422Z)
15%
Korting

€ 193,60

€ 164,56

Excl. € 100,00 Statiegeld

Inclusief BTW

Aantal:

  1. Laagste prijs
  2. Niet goed, geld terug
  3. Meer dan 300.000 onderdelen
  4. Ook voor technische onderdelen
  5. Gratis levering vanaf €70,-

Meer informatie

Technische informatie

Triangular-shaped support
Pulley support screwhole width: M8
Room between pulley support screwhole: 51 mm
Pulley support coupling diameter (milimiter): 29
Intake pipe 90º

Specificaties

Werkwijze Hydraulisch
Voor fabrikant ZF
Geen voertuigen gevonden
Merk OE nummer
AUDI 46763559
AUDI 9614287780
AUDI 7796200
AUDI 7712005
AUDI 606655220
AUDI 606184770
AUDI 60618477
AUDI 60598784
AUDI ERR4727
AUDI 46524141
AUDI 46478840
AUDI 46475018
AUDI 46473843
AUDI 46442644
AUDI 46436958
AUDI 46406957
AUDI 46 410 955
AUDI 46 473 841
AUDI 46534757

Laatst bekeken producten

SERCORE Servo pomp (07B422Z)

€ 164,56

Bekijken

Hulp nodig? Neem contact op, download de handleiding, of laat jouw onderdeel monteren!

Kom je er niet helemaal uit? Neem dan contact op, download de handleiding, of laat het onderdeel monteren

  • 030 7 60 40 20
  • info@123autoparts.nl

Laat jouw onderdeel monteren. Vraag vrijblijvend een offerte aan en wij nemen zo snel mogelijk contact op.

Vraag een offerte aan

Ook interessant

ERA Benelux Servo pomp (SP8001)

€ 173,47

Bekijken

BOSCH Servo pomp (K S01 000 513)

€ 254,54

Bekijken

 

10% KORTINGSBON VOOR JE EERSTE BESTELLING

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang een kortingscode van 10% korting op je eerste bestelling. Daarnaast blijf je op de hoogte van onze acties en exclusieve kortingen.
 

 

123autoparts info@123autoparts.nl 123Autoparts
NL Waardenburg Gelderland 4181 CC Holweistraat 4
030 7 60 40 20

Klanten geven ons een 9 uit 10
(5535 reviews)

© 2021

123autoparts.nl ® Alle rechten voorbehouden

naar boven
ACCEPTEREN

Door de site te blijven gebruiken ga je akkoord met het gebruik van cookies. Meer informatie