×
Audi A6 C7 (4G2, 4GC) 2.8 FSI (150kW)
Abakus auto-onderdelen
Knipperlicht Abakus 003-24-862S
Buitenspiegel rechts, Rookgrijs, LED, 003-24-861S
003-24-862S
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Rookgrijs |
| Lamptype | LED |
| Artikelnummer paar | 003-24-861S |
€ 73,98
€ 26,63
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Abakus 446-1926L-UE
Links, Buitenste deel, rood, P21W
446-1926L-UE
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 446-1926R-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
€ 57,96
€ 59,12
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Abakus 446-1929L-UE
Links, Buitenste deel, rood, PY21W
446-1929L-UE
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 446-1929R-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
€ 55,54
€ 60,54
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Abakus 446-1929R-UE
Rechts, Buitenste deel, rood, PY21W
446-1929R-UE
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 446-1929L-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
€ 55,54
€ 62,76
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Abakus 446-1111R-LEMN2
Rechts, H15, H7, Electrisch
446-1111R-LEMN2
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H15, H7 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 446-1111L-LEMN2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1, PX26d |
€ 538,80
€ 215,53
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Abakus 446-1136LMLD-EM
Links, H15, H7, Electrisch
446-1136LMLD-EM
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H15, H7 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 446-1136RMLD-EM |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1, PX26d |
€ 631,08
€ 195,63
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Abakus 446-1140LMLDAEM
Links, voor rechtsrijdend verkeer, LED
446-1140LMLDAEM
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Modeljaar tot | 2013 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED, PSY24W, D3S/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met adaptieve bochtverlichting, voor voertuigen met Xenon verlichting |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder regelaar voor bochtlicht (AFS) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ballast, Zonder gloeilampen, Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 446-1140RMLDAEM |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d, PK32d-5 |
€ 872,65
€ 663,21
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Kabelreparatieset Abakus 120-00-077
Voor, Zonder sensor
120-00-077
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Voor |
| Modeljaar vanaf | 2014 |
| Modeljaar tot | 2018 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor |
| Aantal sensoren | 4 |
€ 362,10
€ 61,55
- -83%
Tijdelijk uitverkocht
Kabelverbinding Abakus 120-00-111
Motorruimte, Met stekker, Met pakkingen, Female
120-00-111
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal contacten | 2 |
| Geschikt voor stekker | Female |
€ 43,72
€ 5,69
- -87%
Tijdelijk uitverkocht
Kabelreparatieset Abakus 120-00-197
Met stekker
120-00-197
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aantal leidingen | 2 |
€ 46,40
€ 6,04
- -87%
Tijdelijk uitverkocht
Kabelreparatieset Abakus 120-00-227
Motorruimte, Met stekker voor verstuiver, Met kabel
120-00-227
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker voor verstuiver, Met kabel |
€ 81,28
€ 18,69
- -77%
Tijdelijk uitverkocht
Kabelreparatieset Abakus 120-00-243
4F0973702
120-00-243
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Voor OE nummer | 4F0973702 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 62,87
€ 8,17
- -87%
Tijdelijk uitverkocht
Kabelverbinding Abakus 120-00-123
Met stekker, Met pakkingen, Female
120-00-123
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal contacten | 1 |
| Geschikt voor stekker | Female |
€ 47,06
€ 7,05
- -85%
Tijdelijk uitverkocht
