Abakus auto-onderdelen
Transparent, Wy5W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | Wy5W |
| Registratietype | ECE-getest |
- -60%
Inbouw aan zijkant, Links voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 444-1401R-UE-Y |
- -53%
Rechts, Links, Transparant, wit
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Kleur | Transparant, wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
- -44%
Inbouw aan zijkant, chroom, Transparent, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Chroom, Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
- -44%
Wy5W, ECE-getest, Rookgrijs, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | Wy5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
- -59%
Links voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 444-1402R-UE-C |
- -55%
Links voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 444-1402R-UE-Y |
- -61%
Rechts voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 444-1402L-UE-C |
- -64%
Rechts voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 444-1402L-UE-Y |
- -61%
Links voor, ECE-getest, voor voertuigen met stuur links, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 444-1404R-UE-Y |
Rechts voor, geel, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Geel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 444-1404L-UE-Y |
Inbouw aan zijkant, Links voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 444-1408R-UE |
- -19%
Inbouw aan zijkant, Rechts voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 444-1408L-UE |
- -15%
Links voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 444-1505R-UE-C |
| Aantal portieren | 2 |
- -6%
Links voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Met lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 444-1505R-WE-C |
| Aantal portieren | 2 |
Transparant, wit, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Transparant, wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder stekkerdoos |
- -44%
Zwart, Transparent, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Zwart, Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
- -44%
Aan beide zijden, Transparent, ECE-getest, chroom
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -43%
Links voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 444-1505R-UE-Y |
| Aantal portieren | 2 |
- -59%
Links voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Met lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 444-1505R-WE-Y |
| Aantal portieren | 2 |
- -62%
Rechts voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Met lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 444-1505L-WE-C |
| Aantal portieren | 2 |
- -60%
Rechts voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 444-1505L-UE-Y |
| Aantal portieren | 2 |
- -62%
Rechts voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Met lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 444-1505L-WE-Y |
| Aantal portieren | 2 |
Links, rood, R5W, P21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | R5W, P21W, PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rookgrijs |
- -25%
Transparent, ECE-getest, Zonder gloeilampen, rood
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Rood |
- -50%
Rookgrijs, ECE-getest, Zonder gloeilampen
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Knipperlamp kleur | Rookgrijs |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
- -50%
Transparent, ECE-getest, Rookgrijs
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
- -50%
ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | ECE-getest |
- -50%
Rechts, Links, Transparant, rood
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Kleur | Transparant, rood |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -50%
Rechts, Links, Rookgrijs, rood
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Kleur | Rookgrijs, rood |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -50%
Rechts, Links, Rookgrijs, Transparant
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Kleur | Rookgrijs, Transparant, rood, wit |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -50%
Voor rechtsrijdend verkeer, H7, chroom, Halogeen
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7 |
| Kleur | Chroom |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht, Met groot licht, Met knipperlamp, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR, Met gloeilampen |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -44%
