Abakus auto-onderdelen
Rookgrijs, LED, ECE-getest, Binnenste deel
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Knipperlamp kleur | Rookgrijs |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Sectie | Binnenste deel, Buitenste deel |
| Lichtschijfkleur | Rood |
- -58%
Rookgrijs, LED, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Knipperlamp kleur | Rookgrijs |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder stekkerdoos |
| Lichtschijfkleur | Rood |
- -58%
LED, ECE-getest, Binnenste deel, Buitenste deel
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Sectie | Binnenste deel, Buitenste deel |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
- -58%
Rechts, Buitenste deel, rood, W16W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | W16W, WY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Artikelnummer paar | 441-19A1L-UE2 |
- -21%
Links, Buitenste deel, rood, W16W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | W16W, WY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 441-19A2R-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -21%
Transparent, rood, WY21W, W16W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Bouwjaar tot | 12-2012 |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | WY21W, W16W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
- -51%
Rookgrijs, rood, PSY24W, P21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Knipperlamp kleur | Rookgrijs |
| Bouwjaar tot | 12-2012 |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | PSY24W, P21W, LED, H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
- -51%
Rookgrijs, PSY24W, P21W, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Bouwjaar tot | 12-2012 |
| Kleur | Rookgrijs |
| Lamptype | PSY24W, P21W, LED, H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
- -51%
Links, Buitenste deel, rood, WY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | WY21W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met sportset |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 441-19B3R-AE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -24%
Rechts, Buitenste deel, rood, WY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | WY21W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met sportset |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 441-19B3L-AE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -24%
H7, LED, PSY24W, P21W
| Lamptype | H7, LED, PSY24W, P21W |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -46%
Chroom, ECE-getest, Met daglicht (LED), voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Kleur | Chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -36%
06F 103 601M, Aluminium, Zonder boring voor oliestandsensor
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Voor OE nummer | 06F 103 601M |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder boring voor oliestandsensor |
- -65%
Aan beide zijden, Zonder lamphouder, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lamptype | LED |
- -9%
Midden, Met gloeilamp, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Midden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
- -65%
Aan beide zijden, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | LED |
- -64%
Aan beide zijden, Met LED, Paar, Met weerstand
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Hoeveelheid | Paar |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
- -31%
Links, 441-2908R-UE, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Artikelnummer paar | 441-2908R-UE |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -7%
Rechts, 441-2908L-UE, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Artikelnummer paar | 441-2908L-UE |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -7%
Electrisch, 1Q0941295, Aan beide zijden
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 1Q0941295 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
- -60%
Aan beide zijden, Met stekker
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aantal contacten | 12 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
- -78%
441-2526R-UD, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, Links
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 441-2526R-UD |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Inbouwplaats | Links |
| Bouwjaar tot | 12-2012 |
- -60%
441-2526L-UD, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, rechts
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 441-2526L-UD |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Bouwjaar tot | 12-2012 |
- -64%
Aan passagierszijde, Aan de bestuurderszijde, LED, Transparent
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan passagierszijde, Aan de bestuurderszijde |
| Lamptype | LED |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
- -31%
Met stekker
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
| Aantal contacten | 2 |
| Aantal leidingen | 2 |
- -87%
Met stekker, Female
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
| Aantal contacten | 4 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Geschikt voor stekker | Female |
- -65%
Met stekker, Met pakkingen, Female
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal contacten | 1 |
| Geschikt voor stekker | Female |
- -85%
