×
Mercedes C-KLASSE T-Model (S204) C 250 CDI (204.203) (150kW) 204.203
Abakus auto-onderdelen
Verstraler Abakus D40-1109PMLEHM2
PY21W, LED, D1S (gasontladingslamp), zwart
D40-1109PMLEHM2
| Lamptype | PY21W, LED, D1S (gasontladingslamp) |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ballast |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
€ 1.459,62
€ 1.109,32
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Verstraler Abakus D40-1111PMLDEM1
LED, PY21W, H7, chroom
D40-1111PMLDEM1
| Lamptype | LED, PY21W, H7 |
| Kleur | Chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
€ 1.407,52
€ 1.069,71
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Verstraler Abakus D40-1111PMLDEM2
LED, PY21W, H7, zwart
D40-1111PMLDEM2
| Lamptype | LED, PY21W, H7 |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
€ 1.459,62
€ 1.109,32
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Mistlamp Abakus 440-2010R-UQ
Rechts, H11, SAE gecontroleerd, ECE-getest
440-2010R-UQ
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Bouwjaar tot | 06-2011 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H11 |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met adaptieve bochtverlichting |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Artikelnummer paar | 440-2010L-UQ |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
€ 87,92
€ 35,16
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Mistlamp Abakus 440-2016L-AQ
Links, H11, SAE gecontroleerd, ECE-getest
440-2016L-AQ
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Bouwjaar tot | 06-2011 |
| Lamptype | H11 |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met adaptieve bochtverlichting, voor voertuigen met Xenon verlichting |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met stekkerdoos |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Artikelnummer paar | 440-2016R-AQ |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
€ 197,38
€ 71,05
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Mistlamp Abakus 440-2016R-AQ
Rechts, H11, SAE gecontroleerd, ECE-getest
440-2016R-AQ
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Bouwjaar tot | 06-2011 |
| Lamptype | H11 |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met adaptieve bochtverlichting, voor voertuigen met Xenon verlichting |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met stekkerdoos |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Artikelnummer paar | 440-2016L-AQ |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
€ 53,54
€ 48,19
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Mistlamp Abakus 440-2018L-AQ
Links, H11, SAE gecontroleerd, ECE-getest
440-2018L-AQ
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Bouwjaar vanaf | 01-2011 |
| Lamptype | H11 |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met stekkerdoos |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Artikelnummer paar | 440-2018R-AQ |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
€ 134,14
€ 50,98
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Mistlamp Abakus 440-2018R-AQ
Rechts, H11, SAE gecontroleerd, ECE-getest
440-2018R-AQ
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Bouwjaar vanaf | 01-2011 |
| Lamptype | H11 |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met stekkerdoos |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Artikelnummer paar | 440-2018L-AQ |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
€ 134,14
€ 50,98
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Daglichtset Abakus 440-1612L-UE
CLASSIC, Links, ECE-getest, Zonder gloeilamp
440-1612L-UE
| Voertuiglijn/-variant | CLASSIC |
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 440-1612R-UE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
€ 72,71
€ 29,09
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Daglichtset Abakus 440-1612R-UE
CLASSIC, rechts, ECE-getest, Zonder gloeilamp
440-1612R-UE
| Voertuiglijn/-variant | CLASSIC |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 440-1612L-UE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
€ 80,53
€ 31,40
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Daglichtset Abakus 440-1618L-AE
AMG, Links, LED, ECE-getest
440-1618L-AE
| Niet voor voertuiglijn/-variant | AMG |
| Bouwjaar vanaf | 01-2011 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 440-1618R-AE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
€ 221,73
€ 88,69
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Daglichtset Abakus 440-1618R-AE
AMG, rechts, LED, ECE-getest
440-1618R-AE
| Bouwjaar vanaf | 01-2011 |
| Niet voor voertuiglijn/-variant | AMG |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 440-1618L-AE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
€ 246,49
€ 93,67
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
