×
Volkswagen VENTO (1H2) Terreinwagen open 1.9 TD (55kW)
Abakus auto-onderdelen
45 Resultaten
×
Filter op
Achterlicht Abakus 441-1917F-UEVS
Helder glas, ECE-getest, Zonder gloeilampen, zwart
441-1917F-UEVS
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Beglazing | Helder glas |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Zwart |
€ 345,15
€ 162,22
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Abakus 441-1917FXBEVCR
Transparent, rood, PY21W, P21/5W
441-1917FXBEVCR
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | PY21W, P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Gloeilampkleur | Geel |
€ 338,91
€ 159,28
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Abakus 441-1917FXUEVCR
Transparent, rood, PY21W, P21/5W
441-1917FXUEVCR
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | PY21W, P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
€ 346,64
€ 162,93
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Abakus 441-1917PTU-VC
Buitenste deel, Zonder gloeilamp, Zonder stekkerdoos
441-1917PTU-VC
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Sectie | Buitenste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder stekkerdoos |
€ 566,72
€ 192,68
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Abakus 441-1112L-LD-E
Links, H4, ECE-getest, Zonder gloeilamp
441-1112L-LD-E
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 441-1112R-LD-E |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
€ 189,15
€ 64,31
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Verstraler Abakus 441-1112PXLD-2
W5W, H4, zwart, Zonder gloeilamp
441-1112PXLD-2
| Bouwjaar vanaf | 01-1992 |
| Lamptype | W5W, H4 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Landuitvoering | Rusland |
€ 465,60
€ 172,27
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Abakus 441-1112R-LD-E
Rechts, H4, ECE-getest, Zonder gloeilamp
441-1112R-LD-E
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 441-1112L-LD-E |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
€ 198,00
€ 85,15
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Verstraler Abakus 441-1176PXLDAM1
Chroom, Transparent, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling
441-1176PXLDAM1
| Kleur | Chroom, Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
€ 987,14
€ 523,18
- -47%
Tijdelijk uitverkocht
Verstraler Abakus 441-1176PXLDAM2
Zwart, Transparent, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling
441-1176PXLDAM2
| Kleur | Zwart, Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
€ 1.065,74
€ 575,50
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Verstraler Abakus 441-1176PXLDAM3
H7/H7, ECE-getest, voor voert. zonder lichthoogteregeling (mechanisch), Transparent
441-1176PXLDAM3
| Lamptype | H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voert. zonder lichthoogteregeling (mechanisch) |
| Lichtschijfkleur | Transparent, blauw |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
€ 1.065,74
€ 575,50
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp glas Abakus 47-441-1112RELD
Rechts, ECE-getest
47-441-1112RELD
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
€ 44,52
€ 14,24
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Mistlamp Abakus 441-2003L-UE
Links, H3, ECE-getest, Zonder gloeilamp
441-2003L-UE
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H3 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 441-2003R-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
€ 128,28
€ 76,97
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
Mistlampen Abakus 441-2003P-AE
Wit, H3, ECE-getest, Met stekkerdoos
441-2003P-AE
| Kleur | Wit |
| Lamptype | H3 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stekkerdoos |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
€ 233,13
€ 125,89
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
