Abakus Mistlamp
Rechts, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 2008 |
| Artikelnummer paar | 431-2022L-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
- -9%
Links, H8, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 2011 |
| Modeljaar tot | 2012 |
| Artikelnummer paar | 431-2031R-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
- -70%
Rechts, H8, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 431-2031L-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
- -71%
Links, donkergrijs, chroom, H8
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Donkergrijs, chroom |
| Lamptype | H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 431-2033R-UQH6 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
- -60%
Links, zilver, H8, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Zilver |
| Lamptype | H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 431-2033R-UQH8 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
- -60%
Rechts, Links, H8, SAE gecontroleerd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | H8 |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
- -7%
Rechts, donkergrijs, chroom, H8
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Donkergrijs, chroom |
| Lamptype | H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 431-2033L-UQH6 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
- -60%
Rechts, zilver, H8, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Zilver |
| Lamptype | H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 431-2033L-UQH8 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
- -60%
Links, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, Zonder stekkerdoos |
| Artikelnummer paar | 431-2037R-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PY20d |
- -68%
Rechts, H10, W5W, WY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H10, W5W, WY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, Zonder stekkerdoos |
| Artikelnummer paar | 431-2037L-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PY20d |
- -69%
Rechts, wit, PY21W, H10
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | PY21W, H10 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 431-2037L-UED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s, PY20d |
- -20%
Links, H8, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 431-2043R-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
- -12%
Links, LED, ECE-getest, 454-2001R-AE
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 454-2001R-AE |
- -65%
Rechts, LED, ECE-getest, 454-2001L-AE
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 454-2001L-AE |
- -65%
Links, H8, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 665-2026R-UE |
- -65%
Rechts, Links, LED, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -65%
Links, LED, ECE-getest, met hoeklamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met hoeklamp |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Artikelnummer paar | 773-2024R-AE |
- -65%
Rechts, LED, ECE-getest, met hoeklamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met hoeklamp |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Artikelnummer paar | 773-2024L-AE |
- -65%
Links, LED, ECE-getest, 773-2025R-AE
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 773-2025R-AE |
- -65%
Rechts, LED, ECE-getest, 773-2025L-AE
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 773-2025L-AE |
- -65%
Rechts, Links
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
- -46%
Rechts, wit, H3, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | H3 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, Zonder stekkerdoos |
| Artikelnummer paar | 215-2022L-U |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -62%
Rechts, P21/5W, H8, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21/5W, H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met dagrijverlichting (halogeen) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 221-2055L-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d, PGJ19-1 |
- -39%
Rechts, HB4, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | HB4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 431-2017L-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
- -44%
Rechts, H11, SAE gecontroleerd, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H11 |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met adaptieve bochtverlichting, voor voertuigen met Xenon verlichting |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, Zonder stekkerdoos |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Artikelnummer paar | 440-2016L-UQ |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
- -58%
Links, H3, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H3 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 442-2004R-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -52%
Rechts, H3, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H3 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 442-2004L-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -52%
Rechts, H3, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H3 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 1994 |
| Modeljaar tot | 1998 |
| Artikelnummer paar | 444-2012L-UQ |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -68%
Rechts, LED, ECE-getest, voor voertuigen met stuur links
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 444-2042L-AE |
- -9%
Links, H11, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H11 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 550-2012R-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
- -65%
Links, P13W, PY21W, H8
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P13W, PY21W, H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 550-2016R-AE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG18.5d-1, BAU15s, PGJ19-1 |
- -48%
Rechts, Links, chroom, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Kleur | Chroom |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -47%
