×
Renault MASTER II Bestelwagen (FD) 2.2 dCI 90 (FD0G, FD0N, FD2G, FD2N, FD3G, FD3N) (66kW) FD0G;FD0N;FD2G;FD2N;FD3G;FD3N
Abakus Koplamp
Terug naar Koplamp
Ga snel naar...
- Achterklep
- Achterklepslot
- Achterportier
- Antennes universeel
- Brandstoftank
- Cilinderslot
- Deur
- Deur vergrendelknop
- Deurgreep
- Deurscharnier/houder
- Deurslot (Binnendeel)
- Dorpel
- Dwarsbalk
- Modderkuip
- Motorkap
- Motorkapkabel
- Motorkapscharnier
- Motorkapslot
- Plaat
- Plaatwerk
- Raamslinger
- Radiateur ophanging
- Reflector
- Roest Behandeling
- Rolgeleiding schuifdeur
- Spatbord
- Tankdop
- Tankklep
- Tectyl & anti roest
- Voorpaneel deel
Koplamp Abakus 551-1149R-LD-EM
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, W5W, H7
551-1149R-LD-EM
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W5W, H7, H1 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen, Met regelmotor voor LWR |
| Modeljaar vanaf | 2003 |
| Artikelnummer paar | 551-1149L-LD-EM |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d, P14.5s |
€ 304,39
€ 124,80
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Koplamp Abakus 551-1143L-LD-EM
Links, voor rechtsrijdend verkeer, W5W, H4
551-1143L-LD-EM
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W5W, H4 |
| Voor fabrikant | DEPO |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder elektro motor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 551-1143R-LD-EM |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
€ 244,69
€ 100,32
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Abakus 551-1143R-LD-EM
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, W5W, H4
551-1143R-LD-EM
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W5W, H4 |
| Voor fabrikant | DEPO |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder elektro motor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 551-1143L-LD-EM |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
€ 232,67
€ 95,40
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Abakus 551-1149L-LD-EM
Links, voor rechtsrijdend verkeer, W5W, H7
551-1149L-LD-EM
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W5W, H7, H1 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen, Met regelmotor voor LWR |
| Modeljaar vanaf | 2003 |
| Artikelnummer paar | 551-1149R-LD-EM |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d, P14.5s |
€ 336,79
€ 114,51
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
