×
Abarth 500C / 595C / 695C 1.4 (312.AXF1A, 312.AXF11, 312.AXD1A) (103kW) 312.AXD1A;312.AXF11;312.AXF1A
Abakus Koplamp
Terug naar Koplamp
Ga snel naar...
- Achterklep
- Achterklepslot
- Achterpaneel
- Antennes universeel
- Bumper montageset
- Bumper schokdemper
- Chassisbalk
- Cilinderslot
- Deur
- Deur montageset
- Deur vergrendelknop
- Deurgreep
- Dorpel
- Dwarsbalk
- Modderkuip
- Motorkap
- Motorkapscharnier
- Plaat
- Plaatwerk
- Roest Behandeling
- Rolgeleiding schuifdeur
- Spatbord
- Spatbord deel
- Spatbordverbreder
- Tankdop
- Tectyl & anti roest
- Voorbumper deel
- Voorpaneel deel
Koplamp Abakus 661-1179RMLDEM7
Rechts, PY24W, H7, Electrisch
661-1179RMLDEM7
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY24W, H7 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 661-1179LMLDEM7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 454,77
€ 200,10
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koplamp Abakus 661-1154R-ND-E
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, W21/5W, H1
661-1154R-ND-E
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W21/5W, H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED), Met daglicht, Met groot licht, Met zijlichten |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Modeljaar vanaf | 2007 |
| Artikelnummer paar | 661-1154L-ND-E |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Vanaf
€ 60,55
- -71%
Koplamp Abakus 661-1155R-LD-EM
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, WY21W, H7
661-1155R-LD-EM
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | WY21W, H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Zonder groot licht, Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Modeljaar vanaf | 2007 |
| Artikelnummer paar | 661-1155L-LD-EM |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 326,36
€ 94,65
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koplamp Abakus 661-1180L-ND-E
Links, LED, H7, ECE-getest
661-1180L-ND-E
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Bouwjaar vanaf | 07-2015 |
| Lamptype | LED, H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 661-1180R-ND-E |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 564,68
€ 180,70
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Koplamp Abakus 661-1154L-ND-E
Links, voor rechtsrijdend verkeer, W21/5W, H1
661-1154L-ND-E
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W21/5W, H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED), Met daglicht, Met groot licht, Met zijlichten |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Modeljaar vanaf | 2007 |
| Artikelnummer paar | 661-1154R-ND-E |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Vanaf
€ 61,33
- -70%
Koplamp Abakus 661-1155L-LD-EM
Links, voor rechtsrijdend verkeer, WY21W, H7
661-1155L-LD-EM
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | WY21W, H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Zonder groot licht, Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Modeljaar vanaf | 2007 |
| Artikelnummer paar | 661-1155R-LD-EM |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
Vanaf
€ 92,50
- -71%
Koplamp Abakus 661-1166LMLDHEM
Links, voor rechtsrijdend verkeer, PY21W, D1S (gasontladingslamp)
661-1166LMLDHEM
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | PY21W, D1S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met groot licht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR, Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 661-1166RMLDHEM |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s, Pk32d-2 |
€ 432,33
€ 354,52
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Abakus 661-1166RMLDHEM
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, PY21W, D1S (gasontladingslamp)
661-1166RMLDHEM
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | PY21W, D1S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met groot licht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR, Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 661-1166LMLDHEM |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s, Pk32d-2 |
€ 432,33
€ 389,10
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Abakus 661-1179LMLDEM7
Links, PY24W, H7, Electrisch
661-1179LMLDEM7
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Bouwjaar vanaf | 01-2013 |
| Lamptype | PY24W, H7 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 661-1179RMLDEM7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 661,07
€ 251,21
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Abakus 661-1180R-ND-E
Rechts, H7, LED, ECE-getest
661-1180R-ND-E
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Bouwjaar vanaf | 07-2015 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 661-1180L-ND-E |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 615,37
€ 258,46
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
