×
Volkswagen PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 4motion (103kW)
Abakus Achterlicht
Terug naar Achterlicht
Ga snel naar...
- Accubak reparatiedeel
- Achterklep
- Achterklepslot
- Antennes universeel
- Beschermplaat
- Cilinderslot
- Deur
- Deur vergrendelknop
- Deurgreep
- Deurslot (Binnendeel)
- Dorpel
- Dwarsbalk
- Hoek onder voorruit
- Kabel deurregeling
- Modderkuip
- Motorkap
- Motorkapkabel
- Motorkapscharnier
- Motorkapslot
- Plaatwerk
- Raamslinger
- Radiateur ophanging
- Reflector
- Roest Behandeling
- Spatbord
- Spatbord deel
- Spatbordverbreder
- Tankdop
- Tankklep
- Tectyl & anti roest
- Veerschotel
- Voorbumper deel
- Voorfront
- Voorpaneel deel
- Achterlicht
- Autolampen Halogeen
- Autolampen Led
- Autolampen Xenon
- Daglichtset
- Derde remlicht
- Extra knipperlamp
- Kabelset verlichting
- Kabelverbinding
- Kentekenverlichting
- Klem
- Knipperlicht
- Knipperlichtschakelaar
- Koplamp
- Koplamp glas
- Koplamp reparatieset
- Koplampsproeier
- Mistlamp
- Mistlamp onderdeel
- Reflector
- Relais dimlicht
- Relais grootlicht
- Stelmotor koplamp lichthoogte
- Verlichtingsdelen
- Verstraler
- Xenon voorschakelunit
Achterlicht Abakus 441-1314L-LD-UE
Links, Binnenste deel, rood, P21W
441-1314L-LD-UE
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 441-1314R-LD-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Aantal portieren | 4 |
€ 64,25
€ 57,83
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achterlicht Abakus 441-1314R-LD-UE
Rechts, Binnenste deel, rood, P21W
441-1314R-LD-UE
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 441-1314L-LD-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Aantal portieren | 4 |
€ 64,25
€ 59,11
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achterlicht Abakus 441-1982L-AE
Links, Buitenste deel, rood, LED
441-1982L-AE
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 441-1982R-AE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Aantal portieren | 4 |
€ 168,80
€ 97,90
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achterlicht Abakus 441-1982R-AE
Rechts, Buitenste deel, rood, LED
441-1982R-AE
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 441-1982L-AE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Aantal portieren | 4 |
€ 168,80
€ 97,90
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achterlicht Abakus 441-1314L3LD-UE
Links, P21W, ECE-getest, Zonder gloeilamp
441-1314L3LD-UE
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 441-1314R3LD-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Aantal portieren | 4 |
€ 105,15
€ 56,79
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Abakus 441-1314R3LD-UE
Rechts, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
441-1314R3LD-UE
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, Zonder stekkerdoos |
| Artikelnummer paar | 441-1314L3LD-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
€ 105,15
€ 82,01
- -22%
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Abakus 441-1982F-LD-UE
Rookgrijs, P21W, LED, ECE-getest
441-1982F-LD-UE
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Rookgrijs |
| Lamptype | P21W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
€ 1.112,06
€ 444,82
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Abakus 441-1982F3LD-UE
Rookgrijs, rood, P21W, LED
441-1982F3LD-UE
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Rookgrijs, rood |
| Lamptype | P21W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
€ 1.137,85
€ 364,11
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Abakus 441-1982L4AE
Links, Buitenste deel, LED, ECE-getest
441-1982L4AE
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 441-1982R4AE |
| Aantal portieren | 4 |
€ 179,93
€ 124,15
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Abakus 441-1982R4AE
Rechts, Buitenste deel, LED, ECE-getest
441-1982R4AE
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 441-1982L4AE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Aantal portieren | 4 |
€ 179,93
€ 134,95
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Abakus 441-19F3L-AE2
Links, Buitenste deel, LED, ECE-getest
441-19F3L-AE2
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 441-19F3R-AE2 |
€ 493,66
€ 177,71
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
